Duben 2018

Začátek něčeho nového (projekt)

6. dubna 2018 v 22:30 | Lady -A |  Střípky ze života
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám tě u nového článku, který píše moje chorobná mysl se špetkou pokory a humoru.Odkud bych měla začít? Popravdě nemám vůbec ponětí. Zřejmě budu střílet od boku, či jak mi pojedou myšlenky. Článek možná nebude mít hlavu ani patu a možná ani žádný trup a tak podobně. Někdy si říkám, zda vůbec nějaký článek obsahuje vše, co by měl, ale pak si říkám, že přece články by se od sebe odlišovat trochu měly a každý má svůj styl, tak proč chtít, aby vše bylo jak přes kopírák? Hloupost.

Každopádně teď tu jsem od toho, abych Vám hlavně moc poděkovala, že i přesto, jak nyní vychází (spíše nevychází), pravidelně články, tak věřte tomu, že stále na Vás, na věrné čtenáře myslím a chci vymyslet ještě další věci a projekty, i když to teď toliko nevypadá.

Abych se dostala k věci - jde o to, že tvořím nové webové stránky, které budou tak trochu projektem mne a mého přítele, který by tam mohl taktéž poměrně dosti figurovat, alespoň tedy já bych si to tak představovala. Ovšem s ním je to trochu komplikované, ale jelikož k tomu zase tolik výhrad neměl a já mu dám o pár polibků navíc, tak by to mohlo vyjít. Nyní bych Vám mohla objasnit, oč se vlastně bude jednat. Chtěla bych, aby tyhle webové stránky se mnou šly dlouhou cestu, protože bych na nich poté (možná již příští rok) chtěla mít své služby, které se budou týkat lekcí aerobiku, ke kterému bych se s chutí chtěla vrátit a mít poté i své vlastní lekce/hodiny, ale to opravdu dost předbíhám, protože nejdřív se musím dostat do formy, ve které už dávno nejsem skrz své zdravotní potíže, ležení po nemocnicích a o desítek kilo navíc, bohužel, ale věřím, že to zvládnu, vlastně, že to zvládneme společně s přítelem, který je ve sportu neskutečně aktivní a je to jeho život. Miluje pohyb a je to bývalý atlet, takže on je pro mne neskutečný motor. Mne bylo sportování vzato, když se mi objevily potíže a já měla strach. Velký strach. Dostala jsem se do bludného kruhu a chci z něj pryč.

Dále by měly webové stránky obsahovat náš společný život, zážitky a vše kolem toho. Myslím, že Vám máme opravdu co předat, jelikož já a můj přítel jsme docela dost odlišní lidé a najít si cestu k druhému nám dalo práci, neskutečnou práci. Mnoho pádů a zase vzestupů. V květnu budeme oslavovat 5 let od našeho seznámení a prvního "Ahoj" a zároveň v tentýž měsíc budeme slavit náš oficiální a skutečný 1 rok spolu. Uteklo to a my víme, že jsme ušli opravdu dlouhou cestu k tomu, abychom dokázali naše rozdílné povahy synchronizovat tak, že jsme tak moc spokojení (i když nedostatky, které nám na tom druhém vadí moc dobře známe a snažíme se na nich pracovat) a šťastní. Samozřejmě, neexistuje dokonalý pár, nikdy, vždycky se zatáhnou oblaka, hromy bijí a blesky lítají, ale vždycky se vyjasní a hlavně my jsme takoví, že nezvyšujeme hlas, nemáme to rádi, snažíme se vše vyřešit v klidu a hlavně hned v zárodku. Vztah jsme stavěli na upřímnosti a důvěře. Myslím, že pilíř máme postaven vážně stabilně a chtěli bychom tímhle říci všem, že ať už je to ve vztahu jakkoliv nakloněné nebo si myslíte, že to prostě vůbec nejde, protože dva lidé jsou úplně jiní, tak věřte, že to jde a jde to moc pěkně.

Navíc můj přítel má vskutku zajímavé myšlenky a názory - neříkám (nepíši) to kvůli tomu, že je to můj přítel, ale říkám to (píší) to kvůli tomu, že si myslím, že má světu co říci a je pro mne inspirativní člověk, a to již od počátku, co jsem jej měla možnost poznat.

Dalším bodem by bylo určitě naše cestování, jelikož na to se chceme rozhodně vrhnout. Chceme si projet jak naši krásnou Českou republiku a její krásy, tak se chceme určitě vydat i do zahraničí. Instagram jede všude, takže i o tohle bychom Vás nechtěli ochudit. Já doufám, že se nám tenhle projekt rozběhne a budeme mít hlavně společensky příjemnou komunitu nebo mohu rovnou říci "druhou rodinu"? :)

****

Určitě zůstaňte skvěle naladění na novinky a pokračování.
Myslím, že se máte na co těšit, vše bude pravidelné a mít svůj pevně daný řád.
Chtěla bych to zřejmě pustit příští měsíc.

Určitě budu ráda za všechny Vaše komentáře, otázky a názory.Přeji Vám krásný den.
A brzy na viděnou.