Denní článek [99. - 100.]

9. února 2017 v 22:35 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl se zpožděním.
Zase.

+


[7. 2. 2014 a 8. 2. 2017]Krásný den Vám přeji,
doufám, že se máte skvěle a tyto dva dny, když jsem byla mimo blog jste si užili co nejkrásněji.

Důvody, proč jsem nenapsala články bylo to, že jsem opravdu byla unavená, vyčerpaná a nebylo mi vůbec dobře. Dneska je to už v pořádku - žádný strach.

Co se událo tyto dva dny?

No, v úterý jsme byly u dvou případů/jednání, které byly velmi rychlé, takže jsme se ani moc nerozkoukaly a šly jsme si zase po svém, ale ve středu už to stálo za to! Byl to velmi zajímavý případ (napadení, drogová minulost, agresivity, alkohol...), ale bylo to odročeno na 22. února, takže jsem velmi zvědavá, jak to bude probíhat dál.

Musím říci, že ono o tom, že bych měla mlčet, tak kolikrát netuším, co moc mám psát. Neustále jsme v jednom kole, protože se stále ještě zaučujeme, ale myslím si, že se zlepšujeme, vlastně nám to říkají i naše vedoucí. Těší mě to.

Co bych Vám ještě pověděla? Netuším, možná bych si měla zapisovat určité poznatky, abych měla osnovu a neskákala z bodu A do bodu Z a naopak.


Vím, že to tady trochu upadá i mé nápady, které jsem měla jsou celkem dost v pozadí, ale já doufám, že se trochu sžiju se vším a konečně rozběhnu i zde své "projekty/témata".

***

Já bych to pro dnešek ukončila, jelikož co nevidět půjdu spát!
Takže Vám přeji krásnou dobrou noc a sladké sny.
Moc se na Vás těším u dalšího článku.
Pa!
 


Komentáře

1 M. M. | Web | 10. února 2017 v 18:49 | Reagovat

O nějáké osnově při psaní článků jsem taky přemýšlela, ale na to mám až moc rychlé myšlenkové pochody :D ..jinak ta animace je super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.