Denní článek [98.]

7. února 2017 v 22:19 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou nadhledu a skvělé, nabité nálady.
Jdeme na to!


Tvé problémy jsou dočasné a všechno zlé, je k něčemu dobré. Vždycky a pamatujte na to.
[6. 2. 2017]Krásný den, mojí milí čtenáři,
doufám,, že jste dnešní den prožili velmi krásně a bez nějakých zbytečných nervů, které nám dělají pouze vrásky.

Mé obvyklé vstávání proběhlo naprosto v pořádku. Vstávám 5:00h ráno, pokud jste tu nový a nemáte úplně přehled. Udělala jsem si své ranní rituály a po příchodu do práce jsem se pustila do činnosti, kterou vykonávám. Papíry, papíry,počítač, paragrafy, nádhera.

Byla jsem u jednání, které probíhalo celkem klidnou atmosférou, leč jeden z účastníků nebyl zrovna tak přívětivý, jak by měl být a hlavně skrze jeho chování nebylo taktéž podle určitých norem, ale zvládlo se to.

Ráda bych Vám o tom řekla více, ale nemohu se úplně zmiňovat k určitým věcem, protože mě hodně, hodně svazuje podepsaná mlčenlivost, tudíž je pro mě těžké o tom Vám psát a zároveň nebýt příliš moc konkrétní.

Po ukončení tohoto jednání, jsem se odebrala zpátky do své kanceláře, kde jsem pracovala se spisy a zřejmě si budu brát do práce nakonec hrnek s beruškami - ano, je to infantilní, ale aspoň si ho pěkně poznám.

Přijela jsem velmi pozdě, protože jsem byla ještě něco vyřizovat a hrozně se mi to protáhlo, takže doma jsem byla až někdy za 10 minut půl 8 večer, což bylo opravdu hrozné. Hlava mě bolela jako střep, já nebyla schopna vůbec ničeho. Najedla jsem se, vypila si malou kávu. Hodila si sprchu, napsala jsem článek a během 10ti minut jsem byla úplně tuhá a potřebovala jsem spát a spát.

Usnula jsem a spala do dalšího dne. Ráno, když jsem se probudila díky budíku, bylo krásných 5:00h a to znamenalo další krásný den, o kterém Vám budu psát zítra.

Pro tuto chvíli se s Vámi loučím.
Budu se na Vás těšit u dalšího článku.

Dobrou noc a sladké sny.
Pa!


 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 8. února 2017 v 17:10 | Reagovat

Tak ať ti dobrá nálada vydrží a v práci se ti daří! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.