Denní článek [117]

28. února 2017 v 20:58 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou nadhledu a rozumu.
Jdeme na to!


[27. 2. 2017]
Bez boje se nesmíš vzdát!


Krásný a úspěšný den Vám přeji, doufám, že se máte skvěle.

***

Pondělí bylo velmi namáhavé. Skutečně. Jak jsem se zmiňovala v předešlém článku, tak jsem na tento den nespala zrovna nejlépe a po takto "vydařeném" spánku mě bolela hlava, jako když by Vám do ní bodalo tisíc nožů z každé strany po několika sériích vkuse. Bylo to opravdu příšerné, ale nějak jsem se ráno zvládla dát dokupy a dojela jsem do práce.

V práci jsem byla od rána naprosto zaházená spisy, protože jsem začala dělat další věci, které jsou potřeba od zhruba 9:00 hod u mě byla moje zaučující, která mi to všechno vysvětlovala a stihly jsme zhruba 8 nebo 10 spisů společně, kompletně. Informace do mě šly ze všech stran a já se hrozně bála toho, abych náhodou tu svou hlavu neuřezala, nedala stranou a počkala si, až to bude lepší, ale to by mi zřejně moc neprošlo.

Se vším jsme skončily až někdy kolem půl 12 a potom jsem měla na práci ještě další spisy, které potřebovaly být zkontrolované, vypsané věci, zažurnalizované a podobně. Docela náročné na hlavičky, ale když se do toho člověk dostane, tak je to hned jiné povídání. O tom Vám ovšem budu povídat až v zítřejším článku.

Každopádně jsem byla ráda, když jsem viděla, že už to je konec a já mohla na autobus, dojet domů, najíst se, umýt a potom Vám napsat článek a rovnou spát, protože jsem to potřebovala akutně.


***
DĚKUJI ZA POZORNOST!
***


Nyní Vám přeji již dobrou noc a sladké sny.
Těším se na Vás u dalšího článku.
Pa!


 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 1. března 2017 v 20:16 | Reagovat

Přeji ti pěkný den bez bolesti hlavy!

2 Lady -A Lady -A | Web | 1. března 2017 v 20:28 | Reagovat

[1]: Děkuji moc! :) dneska je to naštěstí v pohodě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.