Denní článek [102.]

11. února 2017 v 23:39 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou nadhledu.
Jdeme na to!


[10. 2. 2017]


Krásný den Vám přeji,
doufám, že jste si dnešní den užili, jak jste nejvíc mohli a byl pro Vás úspěšný.

Jaký byl můj den?

Vstávala jsem klasicky kolem 5:00h a zhruba o čtvrt na 7 jsem odešla z domu na autobus a jela jsem do práce. Když jsem tam došla, tak jsem se pustila do své prácé. Opět jsem měla nějakou datovou poštu a potom jsem dělala tzn. sběrové listy, kde se to prostě ukládá. Přemýšlí, co jsem dělala potom. Odnesla jsem své hotové spisy na spisovnu/kancelář, odkud se to potom pošle určitým lidem, kterým se má.

Řeknu Vám, ale jeden takový velmi vtipný moment, příběh, jak chcete, který se stal. S mojí kolegyňkou, říkejme ji třeba X. jsme se vydaly do obchodu, jelikož už měla jenom banán a to ji prostě nemůže absolutně stačit. Vyběhly jsme tedy ven, došly do obchodu, nakoupila si co potřebovala a potom jsme se vydaly k pokladně. Na pás dá vybrané věci, začne v tašce sahat pro peněženku a zjistí, že ji u sebe nemá, ale ona ji neměla u sebe celý den. Zapomněla ji doma. Šikovná! Tak moc šikovná! Tak jsem ji řekla, ať počká, že skočím pro svojí - takže jsem rychlým krokem šla do své kanceláře, abych odtamtud vzala svou peněženku a došla ji to zaplatit. Vážně, velmi vtipná situace, i když to tak možná nyní moc nevyzní.

***

No, potom jsme se odebraly i s jídlem zpátky do práce, došly do kanceláře a udělaly si takovou pohodu s jídlem a pak se znova pustily do práce. Šlo to rychle, minuty utíkaly a byl tu konec práce a začátek víkendu.

Odebrala jsem se na autobus, dojela domů a užívala si zasloužený relax, protože v práci jsem toho stihla poměrně dost, nevypadá to tak, ale bylo to tak. Vážně.

Pak jsem se dívala na pár dílů Vražd v Midsomeru a nakonec jsem mezi 22:15h až 23:00h usnula.

***

No, to by zřejmě pro dnešní článek mohlo být všechno, protože jsem spala až do doby, kdy mě maminka probudila, že je snídaně.
Paráda!

Přeji Vám krásnou dobrou noc a sladké sny.
Moc se na Vás těším u dalšího článku.
Pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.