Denní článek [88]

27. ledna 2017 v 23:24 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou nadsázky a s úsměvem v srdci.


Dneska nemám žádný hluboký citát, který bych Vám mohla na úvod sdělit, takže se pustíme rovnou do toho.


Krásný den mojí milí čtenáří,
doufám, že jste měli den jako vždycky ten nejlepší a nejkrásnější a pokud ne, nezoufejte. Propadat panice je hrozně moc lehké, ale umět se zaradovat z toho, že jsme otevřeli oči ráno, cítíme svou hebkou a teplou kůži a dýcháme, to je důvod k radosti a k úsměvu na tváři.

Co bych Vám k dnešnímu dni pověděla, no moc toho není. Dneska opravdu ne. Jako každý jiný den jsem vstávala v 7:00h, abych nachystala mému bráškovi kakao a potom i pití a svačinu do školy, vypravila ho. Tohle stíhám tak do půl hodinky, potom opět zapluji do pokoje a odpočívám, ještě chvilku, když jsem ten noční tvor, ale většinou už mám zapnutý nějaký ten seriál.

Maminka má noční, takže přes den spí a potřebuje klid, má se spaním celkem problém.

Jakmile došel bráška, tak jsme si povídali co je nového ve škole, jaké měl známky a taková ty další klasické otázky, které, když Vám pokládá rodiš jste opravdu nadšení.

Jinak jsem měla odpočinkový den, přiznávám. Jelikož mi nebylo úplně nejlépe a trochu se mi motala hlava, opět, tak jsem si potřebovala zřejmě odpočinout a já své tělo chci poslouchat a vnímat ho. Přepínání je sice skvělá věc na odreagování a hodně za ten den stihnete, ale občas je potřeba dát přednost zdraví, než nějakým věcem, které opravdu nikam neutečou. Věřte mi.

***

Pak už tu máme večer, jako každý jiný a jako i další jiný večer. Chtěla jsem se dívat na nějaký film, ale absolutně mě nenapadá na jaký bych se mohla podívat, ráda bych nějaký horor, drama s špetkou sadismu. Mám prostě ráda spíše takovéhle žánry. Komedie, romantické komedie a podobné, tak na to si opravdu nepotrpím, ale kvůli své nejlepší kamarádce to vždycky přežiji. Ano, obětavost je mé druhé jméno, ale pouze, když se to týká ji a možná ještě jedné osoby.

***

Pokud byste měli nějaké tipy na filmy, tak budu moc ráda, když se o ně dolů do komentářů podělíte, opravdu.


Moc děkuji za všechny Vaše komentáře.
Této podpory a síly, kterou mi dáváte si neskutečně moc cenním.

***

Pro dnešní den je to všechno a já se na Vás budu těšit u dalšího článku.
Přeji Vám krásnou dobrou noc a sladké sny.
Pa! 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. ledna 2017 v 16:09 | Reagovat

Já mám ráda třeba horor Kruh, Paranormal Activity, ale nejraději mám klasiku Blair Witch :-) Jinak moc doufám, že už ti bude lépe a budeš více odpočívat! :-)

2 Lady -A Lady -A | Web | 28. ledna 2017 v 19:21 | Reagovat

[1]: No, to už jsem viděla tolikrát a popravdě Paranormal Activity - já netuším, mě přijde, že se tam podstatě vůbec nic neděje... :O Ale už jsem to dlouho neviděla, tak bych se na to možná mohla podívat, alespoň dneska a třeba, třeba mě to bude bavít víc! :-D Ale Kruh, máš pravdu. Ten je skvěle natočený, já mám teď rozečtenou knížku i, ale prý je to úplně jinak, jak v tom filmu, tak jsem zvědavá. :-) a na Blair Witch, bych se možná taky mohla kouknout. :) Moc děkuji. ^^ S láskou Lady -A

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.