Denní článek [86.]

25. ledna 2017 v 23:27 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl.


Další den za námi a další dny před námi. Koloběh, který neskončí, ani když pohlédneme smrti do očí.Krásný a veselý den přátelé,
doufám, že jste si ho užili v poklidné náladě a zbytečně se moc nepřepínáte a nenadáváte kvůli hloupostem.

Já jsem dneska měla telefonat s jednou moc příjemnou paní (zřejmě), se kterou jsem probírala souvilosti s vytvořením pracovní smlouvy, lékařské prohlídky a další podobné záležitosti, které jsou mi velmi příjemné. Konečně si uvědomuji, co jsem dokázala a jak pěkně mi tento rok začíná a já jsem šťastná i když jsem občas docela zle na tom s bolestí hlavy nebo zad, ale stále si říkám, že to druhý či třetí den bude lepší a ono to opravdu lepší je a stěžováním stejně vůbec ničeho nedocílím, ale s úsměvem a pozitivní náladou, kterou kolem sebe mám docílím těch nejúžasnějších věcí, např. úsměvu na jiné tváři. Nádherné.

***

Pak jsem měla akorát nějaké vyplňování formulářů a další tyto podobné administrativní věci a zítra mě čeká návštěva doktorky, abych měla vstupní prohlídku, což je v pohodě.
Aspoň doufám.

[E. Allan Poe]

Jinak jsem se byla nadýchat čerstvého vzduchu, něco málo jsem namalovala, nebo spíše jako říci, pouze jsem si tak jakože čmrkala a nedopadlo to nejlépe a tudíž to skončilo v koši, ale i takové bídné dny jsou. Navíc, vždycky si říkám, že když něco je úžasné a nemá to chybu, tak se to musí odrazit někde jinde a ve většině případů mi to i vychází. Bude na tom možná něco pravdy?

A on si stále dál smutně prozpěvuje: ,, Už víckrát ne."

***

Poté jsem pomáhala mladšímu bratrovi s úkolem do školy, měl vymyslet osmisměrku se zájmeny, takže jsme spolu daly dohromady 12 zájmen, vytvořili osmisměrku a doufám, že uspěje ve velkém. Celkem jsme si na tom dali práci.

Jsem tak moc ráda, že ho mám.
Opravdu.

***

Pro tuto chvíli je to všechno, já se jdu dál ještě dívat na nějaký díl vražd a pak spát, abych byla pěkně čilá na další den.

Přeji Vám krásnou dobrou noc
a
moc se na Vás těším u dalšího článku.
Pa! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.