Denní článek [85.]

24. ledna 2017 v 23:27 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl a ovšem opět s bolestí hlavy.


Opravdu už mě začíná moje hlava štvát. Skutečně.


Krásný a úžasný den, jako vždycky Vám přeji.

Já jsem tedy dneska ráno vstával kolem šesté hodiny, abych se stihla připravit a taky i vypravit společně s mou maličkostí mého mladšího bratra do školy. Dělala jsem mu společnost při cestě po dlouhé době, tak jsme se rozjímali. To trochu přeháním, ale víte jak, nadsázka je občas fajn.

Když jsem se s ním rozloučila, odešel do školy a já postávala na zastávce než dojel autobus, nastoupila jsem, zaplatila - to jste určitě potřebovali všechny tyto důležité informace vědět, sedla na místo a nechala si vést zadek až do města, kde jsem si potřebovala nutně něco vyřídit. V půlce mé cesty nastoupily i děti s paní učitelkou, zřejmě jeli na bazén, takže cesta to byla skutečně velmi veselá.

Byla jsem moc ráda, když jsem potom vystoupila a mohla se pořádně nadechnou čerstvého leč ledového vzduchu.
Hned mi ovšem bylo o něco lépe.

***

No, pak tedy přišlo nějaké to vyřizování a autobus mi ujel o hloupých 5 minut. Takže jsme byla opravdu dost naštvaná, ale co se dá dělat. Nic, bylo to mrzuté. Hodin a čtvrt času a co s tím? Chodila jsem po obchodech, i když jsem si nic koupit nechtěla, ale teplo bylo přednější - našla jsem skvělé skvosty za super ceny, ale řekla jsem si, že utrácet nebudu, tak NEBUDU a skutečně jsem si koupila jen pití a potom už jsem šla na autobus a jela domů.

Přijela jsem ve 12:00h, přišla domů a dost unavená s příšernou bolestí hlavy jsem spadla do postele a zdřímla si tak na 20 minut, potom se maminka probrala z noční a já šla připravit oběd - rajskou! Mňam, moc jsem se na ní těšila a pak jsem umyla nádobí a lehla si. Pustila si další díly seríálu Vraždy v Midsomeru a odpočívala jsem.


Potom přišel čas na to, abych pomohla mladšímu bráchovi s úkolem do školy, tak jsme to spolu zvládli a pak už byl večer, udělala jsem nějakou tu večeři, umyla nádobí a potom i sebe a šupla jsem zpátky do postele s tím, že mě hlava bolí čím dál více a dokonce mě začíná bolet krk, takže zítra to vidím na kapky, čaje a nějaké ty vitamíny, protože nemoc si dovolit nesmím.

***

To by bylo pro dnes všechno, já si jdu pustit další díl a přitom se snažit trochu usnout až nakonec usnu úplně a bude všechno v pořádku.
Určitě.

***

Přeji Vám tedy krásnou dobrou noc.
Moc se na Vás těším u dalšího článku.
Pa!

 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 25. ledna 2017 v 13:12 | Reagovat

Hlavně hodně odpočinku, a nepřepínej se tolik! :-)

2 Lady -A Lady -A | Web | 25. ledna 2017 v 23:28 | Reagovat

[1]: No, teď moc odpočinku není, ale snažím se, aby moje tělo pěkně regenerovalo a bylo odpočaté do dalších dnů. :) Moc děkuji za tuto "starost"? Moc si toho cenním a tvých slov vážím, skutečně.

S láskou
Lady -A

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.