Denní článek [81.]

20. ledna 2017 v 23:55 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího mého denního článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou laskavostí a nadhledu.


Úvod či neúvod, prostě jdeme rovnou na to, jelikož to bude krátké, nesmastné a neslané. Zřejmě.


Doufám, že jste se měli nádherně.

***

Povím Vám dneska celou takovou moc milou příhodu a od této příhody se rozvíjel celý můj den.
Skutečně.
Jdeme na to.

Psalo se datum 20. 1. 2017 a já jsem šla do schránky. Bylo někdy kolem 12:00h až 12:30h. Zjistila jsem, že popelnice jsou opět pryč, protože v pátek jezdí popeláři a pokud nemohou vyjet, tak si ty popelnice vezmou s sebou a nechají je pod kopcem, jelikož náš dům je postaven na kopci, logicky, ale kdyby náhodou.

Naštvaně se chystám jít pro ně, jdu a ta oblast, kde jsou umístněné je velmi kritická - cesta je uježděná a zde se to stane! Ano. Když jsem se natahovala pro popelnici, tak jsem ukloula a narazila jsem si kostrč, krk a dokonce i ruku, jak jsem velmi špatně dopadla - naštěstí jsem si nic nezlomila, ale jelikož naraženina bolí víc jak zlomenina, tak dostat nahoru tři popelnice byl opravdu celkem dost náročné a dokonce, když jedna z popelnic je ještě plechová a těžká, bez koleček. Zdárně se mi podařilo je dostat všechny nahoru, dostat se domů, říci o tom mámě, která si z toho dělala srandu - moc milé mami, vážně! Najedla se a potom jsem si šla lehnout, jelikož to bolelo a já jsem chtěla odpočívat.


Prospala jsem se, dívala se na další díly Vraždy v Midsomeru a odpočívala, hodně mi to pomohlo, i když ten krk mě stále dost bolí, ale já doufám, že to bude zítra mnohem lepší.

**

A to je všechno mojí milí čtenáři, bohužel.

***

Mějte krásný zbytek večera/noci a potom přeji dobrou noc.
Těším se na Vás opět u dalšího článku.

Zatím pa!

 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 21. ledna 2017 v 18:39 | Reagovat

Doufám že už tě to nebolí :-(

2 Lady -A Lady -A | Web | 21. ledna 2017 v 23:23 | Reagovat

[1]: Už to je o něco lepší. :) Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.