Denní článek [80.]

19. ledna 2017 v 23:29 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního, nudného článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou lehčí frustrace.

,, Existují dva druhy únavy. Domnívám se, že jeden je naléhavá potřeba spánku a druhý je naléhavá potřeba vnitřního klidu."Jak jste se dneska všichni měli? Já doufám, že dokonale, senzačně a určitě se už nemůžete dočkat zítřejšího dne, což je pátek! Vůbec se Vám nedivím, tedy těm co pracují či studují, i já se na tuto část života neskutečně těším a jsem tolik v očekávání a nažhavená, že už chci, aby to začalo! Skutečně, možná budu pak mluvit jinak, ale rozhodně si vždycky budu vážit toho, co mám a co dokáži. Budu vděčná za práci, za rodinu, za přátelé, za to, že mohu dýchat. Jsem vděčná. Vím to.

Dneska jsem se cítila přesně jako "čičí", však to znáte, určitě.
Všechno mi padala z rukou, na nic jsem se nedokázala soustředit a všude jsem četla o ztracené dívce, Míše (12). Je mi ji tak hrozně moc líto a pevně věřím, že ještě je šance, avšak vím, že je to už kritické. Tolik dní, policie nemá podstatě žádná vodítka, je to příšerné.
Opravdu.


Pak jsem s mým nejbližší měla rozhovor o nejrůznějších tématech, jsem tak moc ráda, když spolu takhle mluvíme, je to neskutečné a zítra mě zřejmě čeká schůzka s kamarádem, zajdeme na kafčo nebo tak něco.
Super veget a super den, tedy alespoň v to pevně věřím - snad se stihnu vyspat, vážně.


Mimochodem taky máte tak moc rádi "Boo" a celkově Příšerky s.r.o.?

***

Vím, že Vám toho poslední dny moc nepřináším, ale přesně tohle jsem si říkala poslední týdny sama sobě, že nikomu a ani sobě nic nepřináším, ale věřím, že právě moje práce bude zároveň mým novým impulsem a zvládnu i nemožné.
Kdo ví.

***

Zatím se, ale mějte nádherně a užívejte si dny, protože každý den stojí za to!

Dobrou noc a moc se na Vás těším u dalšího článku.

Pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.