Denní článek [79.]

18. ledna 2017 v 23:36 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě opět na mém blogu, který píše moje chorobná mysl s špetkou nadhledu a kreativity.


Úvody začínám citáty nebo čímkoliv jiným, abych Vás navnadila si přečíst článek dál, ale já jsem stále v jakési euforii, že netuším co bych měla psát jako úvod, a proto tohle bude považováno za úvod.
Ano?
Skvěle! Domluveno.


Děkuji.
Děkuji za svůj život.
Děkuji, že každý den se mohu probudit a dýchat.
Děkuji, že každý den cítím vůně.
Děkuji, že každý den slyším okolní zvuky.
Děkuji za svou rodinu.
Děkuji za své nejbližší.
Děkuji za svou budoucí práci, do které se neuvěřitelným způsobem těším.

Řekla jsem si, že je potřeba děkovat za věci, které bereme jako na denním pořádku, ale právě díky nim si připadáme tolik živí. Díky těm maličkostem tady můžeme být a já si myslím, že je důležité na ně nezapomenout.
Chtěla bych o tom napsat článek, doufám, že se mi to podaří, jelikož mám mnoho myšlenek a zdá se mi, že blogu by už prospělo, abych napsala něco pořádného, snad tedy a trochu to tady rozjela ve větším stylu, ale mám trochu strach, že to bude těžší a těžší.

Spolu to zvládneme.
Já vím, že ano.

Od února se můžete těšit stále na denní články, ale budou nastaveny tak, že 2. února budu psát, co se stalo v předešlém dnu, tudíž 1. února. Snad Vám to nebude moc vadit, ale když píši denní články takhle v ten samý den, tak mi přijde, že Vás mohu o mnoho ještě ochudit a to bych opravdu nerada, takže jsem se takhle rozhodla, že to zavedu zpětně.

Určitě se máte na co těšit, opravdu.


Já jsem jinak celý den nedělala nic zvláštního, protože mi nebylo nejlépe a stále je mi nějak divně, ale doufám, že se to s přibývajícím časem zlepší. Jak jsem psala již v předešlém článku, tak trpím na chronickou migrénu, což znamená, že mě klidně vkuse bolí hlava jako střep klidně 4 dny po sobě a nechce to ustát - představte si, že Vám do hlavy bodá tisíce nožů a vy se snažíte soustředit na jedno jediné místo, které nebolí, ale nemůžete ho najít, tak přesně něco takového pociťuji, pak mě začne díky tomu bolet oko a mám v něm tiky a cuká to, takže to bolí, no prostě paráda.

***


No, dneska je to všechno a já si jdu zase lehnout.

*
*
*

Přeji Vám krásnou dobrou noc a těším se na Vás u dalšího článku.
Pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.