Denní článek [76.]

15. ledna 2017 v 23:21 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou nervozity.
Jdeme na to!


Držte mi zítra palce, protože to bude jízda!
Pokud chcete vědět, co se mi stalo v předešlou noc, určitě si přečtěte článek předchozí a napište mi do komentářů, zda s tím máte stejnou zkušenost.
Budu moc ráda!Krásný den Vám všem přeji a zároveň doufám, že jste si ho plně užili.
Jako každou jinou neděli to znamená, že končí víkend a jde se opět do práce, školy a tak podobně i já mám na zítra dost velké povinnosti a prosím Vesmír, aby se mi to splnilo a já se mohla konečně radovat a mít pocit, že za něco skutečně stojím.

Zítra mě totiž čeká pohovor a já hrozně moc chci, aby mi to vyšlo. Mám strach a respekt, ale zároveň cítím, že mi štěstí půjde na proti a já konečně ukáži, že na to mám.
PROSÍM!
Tak moc o to žádám, tak moc.

Dneska jsem se na to tedy připravovala nějakým způsobem. Zjistila si něco o firmě, přemýšlela jsem o čem budu mluvit - o sobě a snažila, aby to neznělo moc zoufale, ale zároveň, že to potřebuji, tak snad.

Chvíli jsem si četla a starala se o nemocného brášku, kterému se to vůbec nelepší. Horečku srazíme na 37,5 a to je maximum, takže se jde zítra k doktorovi. Nabitý den, jak si můžete povšimnout.

Jsem zvědavá, jak to celé dopadne.
Nebudu Vám zmiňovat zatím o jakou pozici se jedná a ani kam a proč, prostě to nechci zakřiknout a párkrát jsem si tu i zaklepala...

Strach.
Strach.
Zvládnu to. Zvládnu to. Zvládnu to.
Mám na to. Mám na to. Mám na to.

***

Mějte krásnou dobrou noc a já se na Vás budu těšit u dalšího článku.

Držte mi PALCE, prosím!
Pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.