Denní článek [75,]

14. ledna 2017 v 23:53 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou nadhledu.


Každý den je potřeba se těšit s maličkostí. Usmívat se a vědět, že někdo se do Vašeho úsměvu zamiluje, nebo se díky němu usměje také.

Pokud chcete vědět, co se mi při dnešní noci stalo, určitě pokračujte v čtení článku dál!
Dozvíte se plno zajímavých věcí - možná.
Úžasný den moji milí čtenáří,
doufám, že jste ho prožili v poklidném duchu, a nebo pokud se připravujete na skvělé plesání tak doufám, že Vám nikdo holky nepošlape střevíčky!

Já jsem si dneska celý den četla, opravdu. Takže jsem se posunula zase o několik desítek stránek dál a jsem spokojená a dokonce i jistá, že to budu mít dnes nebo zítra přečtená a už musím uvažovat nad tím, jakou knihu si přečtu.

Zatím v této chvíli ještě nevím.

Každopádně chtěla bych se s Vámi dneska podělit o tom, co se mi přihodilo při dnešní noci. Doufám, že to pro některé nebude až moc velká fantasmagorie, ale i taková jsem.

Jdeme na to.

Trpím nespavostí, to možná víte, pokud jsem se o tom zmiňovala z některých článků a pokud ne, budete o tom vědět nyní.
Když už se mi podaří usnout a proniknout do snů, jsem za to sama velmi ráda, ale občas se svého spánku bojím, protože jsem prodělala nemálo zlých věcí, ale vždycky si říkám, že jiní lidé na tom jsou mnohem hůř, ale každý může pocítit jednou nějakou bolest, která ho poznamená, byť to pro druhé může znít jako naprostá prkotina, při které by mávli rukou a přešli to.

Abychom jsme se dostali, co se mi tedy přihodilo. Usnula jsem, konečně, avšak můj spánek netrval moc dlouho a přičina? Měla jsem sen. Ne sen, noční můru. Ano, přesně, na tohle trpím. Důvod, proč se občas bojím spát.

Tak tedy o co v ní šlo - šero, všude kolem mě bylo šero. Vypadalo to, že jsem divák a budu se dívat na to, jak si někdo jde vzít život? Ano, přesně takhle to totiž vypadalo. Chvíli jsme s danou osobou bloudily, až jsme se ocitly v nějakém údolí oběhnané lesy a uprostřed se na hladině velkého jezera začal třpytit odraz hvězd. Molo - široké, dlouhé a vede až skoro na třetinu jezera. Osoba na něj vešla, já jsem najednou cítila, že nemohu jít dál k ní a obehnal mě pocit bezmoci. Pokračovala klidnými kroky stále kupředu. Vítr ji čechral vlasy, měla na sobě bílé, lehké šaty, které vlály a já měla pocit, že na ní chci křičet, říct jí ať se vrátí, že ji obejmu a pomohu. Se vším, vždycky.

***

Byla u okraje a v ten moment jsem se mohla hýbat. Rozběhla jsem se za ní, trvalo mi chvíli, než jsem se k ní dostala. Natahovala jsem svou ruku a ona v ten moment se rozhodla, že z mola volně spadne do jezera, zachytila jsem její ruku a mohla se zadívat do její tváře. Byla jsem to JÁ! Snažila jsem se vytáhnout samu sebe, ale tím překvapením jsem sama sobě vyklouzla z ruky a voda mě začala pohlcovat, noha se mi zamotala do nějaké řasy a to mi znemožnilo, abych vyplava. Najednou jsem cítila, jak se mi voda valí do krku, jak nemohu dýchat.

***

Cítila jsem bezmoc.
Citila jsem strach.
Cítila jsem úzkost.
Cítila jsem bolest.
Cítila jsem tu hrůzu....

***

Pak jsem sama za sebou skočila.
Pomohla se vyprostit z oné řasy a dostat se na břeh. A při plivání vody, prudkého kašlání se probudila a byla durch mokrá- doufám, že se jednalo pouze o pot a ne o skutečně prožitý sen.

Doufám, že Vás tento článek moc neunudil a hlavně, kdo se dostal až sem,
tak má zaslouženého ZLATÉHO BLUDIŠŤÁKA!


Pokud máte také nějakou podobnou příhodu či to zažíváte také často, podobně jako já, určitě mi to můžete napsat dolů do komentářů.

Já se na Vás těším u dalšího denního článku!

P. S. Pokud byste chtěli víc těchto mých příhod, protože jak už asi víte, já se tímto docela dost zabývám a zajímá mě to a sama zkouším a vyhledávám tato "temná zákoutí", určitě mi to napište také do komentářů a já s radostí něco napíši a můžeme o tom diskutovat.

Co třeba v chatu?
Chtěli byste?
Odpovědi pod tento článek!
Děkuji moc.

A nyní už dobrou noc.
Pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.