Denní článek [70.]

9. ledna 2017 v 23:29 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl s špetkou kreativity a nadhledu.


Vždycky, po one návštěvě dojdu domů, cítím se tak moc smutná, protože nikdy nevím, kdy se to bude opakovat, proto si každý ten večer užiji naplno, abych měla na co dlouho vzpomínat.Jak jsem se zmiňovala v předešlém publikovaném článku, tak jsem spala na dnešek trochu někde jinde - mimo svou postel, logicky, samozřejmě, ale proč to nezmínit i v tomto článku, když to na sebe navazuje, že jo?

Přijela jsem kolem čtvrt na 12 dopoledne a cesta autobusem byla celkem dost namáhavá a proč? Jednoduchá odpověď. Mému mobilu totiž docházela šťáva a to takovým způsobem, že baterie blikala jako smyslu zbavená červeně a tudíž jsem nebyla schopna poslouchat hudbu, což prostě pro mě v autobuse znamená doslova peklo na zemi.

Máte to taky takhle někdo?
Napište mi to určitě do komentářů.

***

No a jelikož jsem včera na autobus spěchala, tak jsem si zapomněla do kabelky dát rozečtenou knihu, takže jsem neměla ani co číst, dělat, protože jsem si samozřejmě nevzala ani skicák s tužkou - tak strasti plná cesta se mi pak zdála nekonečná.

Dobře, autobus zastavil tam, kde vystupuji.

Dojdu domů, maminka už má udělané jídlo - nadlábnu se a jdu do pokoje a začnu se věnovat svým věcem. Dám si sprchu a další důležité věci, které není potřeba psát, protože na co? Nikoho by nezajímalo, že jsem šla na WC, nebo si udělala ka fe.

Nejlepší ovšem bylo konstatování mé maminky - ,,Tak já už jdu do práce a ty zřejmě půjdeš spát, vypadáš vyblitě." - DĚKUJI MAMINKO, taková lichotka snad ani nemusela být.
Nejhorší fakt ovšem nastal ve chvíli, kdy to mamince potvrdil i mladší bratr.
Asi bych se nad tím měla zamyslet.

***

Spát jsem nešla, protože byl na řadě úklid, vynesení odpadků a potom zase úklid.
Nachystání večeře, opět úklid a nyní po delším klídku se jdu zachumlat pod deku, pustit si buď film, seriál či skončit s knížkou a užívat si pohodu.

*

I když spánek taky zní celkem dost fajn.
Tak uvidíme!

Každopádně pro dnešek je to nyní všechno
a
já Vám přeji krásnou dobrou noc!


Moc se na Vás těším u dalšího článku!

Pa! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.