Denní článek [69.]

9. ledna 2017 v 19:48 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a hlásím se s opožděným denním článkem, který píše moje chorobná mysl s špetkou provinilosti.


Jelikož se včera udála celkem dost nahodilá situace, která byla velmi spontánní, tak jsem ztroskotala s časem, podminky a dokonce zapomněla publikovat článek.
Moc se omlouvám.Slíbila jsem nejen Vám, ale i sama sobě, že se mi už nestane situace, která se mi stala mám dojem i v prosinci nebo listopadu, kdy jsem zapomněla publikovat článek a musela jsem to spojit s denním článkem aktuálním.
A je to tu.
Stalo se to opět, jelikož situace byla taková, že na poslední chvíli jsem utíkala na autobu - návštěva, kde jsem i přespala - v autobuse, když jsem se posadila na první sedačku a vydýchávala, uvědomila jsem si, že je to v pytli, protože Vás o tento článek ochudím.

Přemýšlím nad tím, že denní články pozměním v takovém smyslu, že bych psala vždycky o dnu včerejším a ne o aktuálním.
Snad mi rozumíte, jak to myslím.

Určitě mi dejte vědět dolů do komentářů, zda byste s tím souhlasili, že bych to zavedla takhle od února, nebo to chcete nechat tak, jak to je, ale s tím, že se občas může stát něco podobného a já vydám potom DVA DENNÍ ČLÁNKY v jeden den, protože jinak bych tuto rubriku mohla uzavřít.

***

Myslím si, že by to byla škoda.


Každopádně tedy jsem včera akorát četla a znova se pustila do kreslení několika obrázků, které potom ve výsledku by měly vytvořit jednotný obraz, ale to, zda se to podaří, to už je věc druhá.

*
*
*

Uklízela a potom měla zhruba 8 minut na autobus a řeknu Vám, utíkat v podpatcích - vě snehu, je vážně adrenalin, ale ta cesta i s adrenalinem stála za to!
Maximálně jsem si večer užila.
Skutečně.

Doufám, že se na mě nebudete moc zlobit a ještě pro Vás kolem půlnoci publikuji dnešní aktuální článek.

***

Zatím se mějte krásně a pa!


 


Komentáře

1 Ká | Web | 9. ledna 2017 v 20:22 | Reagovat

Myslím, že bude i pro tebe výhodnější psát o předešlém dni :) Takhle buď do článku nezahrneš všechno, protože ho napíšeš třeba v podvečer a nebo ho musíš psát zase pozdě, ale třeba ti to vyhovuje :D

2 Lady -A Lady -A | Web | 9. ledna 2017 v 21:28 | Reagovat

[1]: Jo, já to ve většině případů píši někdy před půlnocí. :-D anebo, pokud vím, že opravdu už nehodlám nic v ten večer dělat, tak to spísnu kolem desáte hodiny večer. :-D a pak si třeba už jen čtu. :-D

Ale říkám si, že spíše, abych tomuto zabránila, tak psát o předešlém dni. ;) Počítám totiž, že to bude čím dál hektičtější. :D

Moc děkuji za komentář! ^^

S láskou -A

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.