Denní článek [67.]

6. ledna 2017 v 23:55 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u mě na blogu, který píše moje chorobná mysl a pokaždé k tomu přidávám špetku něčeho a občas vůbec ničeho.
Nyní je to případ č. 2.


V první řadě Vám chci říci, že dávám každou chvilkou do pořádku vzhled a celkový chod blogu, tak doufám, že do konce tohoto týdne všechno bude šlapat.Moje ranní vstávání už Vás zřejmě absolutně nemůže zajímat, protože skoro každé ráno zhruba od 7:00h do 7:25h je stejné. V tomto čase většinou vypravuji svého bratra.

Dneska mi maminka přivezla z noční směny - z práce croissant, samozřejmě i mému bráškovi, aby měl svačinu takže jsem si udělala kafíčko a když odešel, tak jsem si šla zalehnout do postele, pěkně k seriálu a přitom jsem si baštila a užívala si klid - maminka spala. Nádhera.

Potom přijela pošta a dokonce troubila - lekla jsem se, jelikož mi rodiče neříkali, že by mělo něco přijít a tak jsem si rychle natáhla leginy a vyběhla jsem ven a pošťačka na mě "Má tu dopis ..." a to bylo moje jméno, takže jsem na ni vykulila oči a potom jsem si běžela pro občanku. Úřad. Říkala jsem si, co jsem asi provedla, ale pak jsem to otevřela, vše se vyjasnilo a přestaly se mi konečně klepat ruce.

Udělala jsem opékané brambory a dressing, tak jsme si pošmákli, když se maminka vzbudila a potom jsem nedělala už nic moc zajímavého, pracovala jsem na blogu, přemýšlela, jak bych to tady rozjela a snažila si najít nový systém a hlavně už vytvořit harmonogram, protože už je nejvyšší čas.

Jaký jste měli den Vy?
Napište mi to dolů do komentářů.


***

Dnes to bude všechno, přeji Vám krásnou dobrou noc.
Těším se na Vás u dalšího článku.

Pa!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.