Denní článek [64.]

3. ledna 2017 v 23:50 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího deního článku, který piše moje chorobná mysl s špetkou únavy.


Dnes si připadám, že jsem měla noční směnu - je pravdou, že já jsem tvor nespavý, avšak, takové čtyři hodiny by mi určitě byly ku prospěchu. Každopádně, abych Vám alespoň obeznámila proč - můj mladší bratr měl problém usnout, takže jsem se snažila o to, aby usnul. Je pravdou, že se to nakonec podařilo a já jsem byla ráno ráda, že nemám moc opuchlé oči, jelikož jsem odjížděla pryč.


Vstávala jsem, nebo spíše "vstávala jsem" v 6:30h, abych nachystala snídani, svačinu a pití pro bratra a potom nachystala sebe - trochu té lidskosti po ránu bych na sebe nahodit mohla. Vydali jsme se společně z domu. Po otevření dveří mě zfackovala zima, která venku je, ale aspoň mě to pořádně probralo, to Vám řeknu. Naše cesty se však rozdělily, kdy on se vydal do školy a já na autobusovou zastávku. Ještě jsem si mohla skočit do obchodu rozměnit, jelikož velké bankovky, řidiči autobusů neradi vidí a mě se takhle po ránu nechce hádat.

***

Jela jsem do města na návštěvu. Dorazila jsem tam někdy kolem půl 9, ano, to by odpovídalo. Mrzlo a mrzlo a já v kabatě a pod tím tričko s krátkým rukávem - ještě, že můj cíl nebyl mc daleko, leč mám zimu ráda, nepotřebuji ji nutně cítit až do morku kostí. Vážně.

Dívali jsme se na dva filmy, potom jsme něco málo rozebírali ze soukromí a poté jsem v 13:00h odjížděla zpátky domů. Jakmile jsem se domů dopracovala, tak jsem se najedla . rizoto! Výborné, skvělé a můj žaludek, kdyby mohl, tak by skákal dva metry vysoko.

Pustila jsem si další díl seriálu Vraždy v Midsomeru, ale tím, že jsem nespala a byla jsem unavená, tak jsem přitom usnula - zdřímla jsem si vydatně a nyní se jdu pustit do dalšího sledování.

*
*
*

Takže pro dnes se s Vámi loučím a přeji Vám krásnou dobrou noc.

Moc se na Vás těším u dalšího článku.

Pomalu začnu realizovat nápady, které se mi tvoří v hlavě,
tak doufám, že to tady se mnou vydržíte!

Pa!
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 4. ledna 2017 v 15:21 | Reagovat

Přeji ti méně únavy, a jinak to vypadá na pěkně strávený den :)

2 Lady -A Lady -A | Web | 4. ledna 2017 v 15:45 | Reagovat

[1]: Děkuji mockrát. :) A jinak, souhlasím byl to pěkně strávený den. ^^ Snad jich bude stále víc a víc. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.