Denní článek [62.]

1. ledna 2017 v 23:45 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje milá mysl s špetkou rozhořčení, leč s dávkou nadsázky.
Vždyckky.

První článek v roce 2017!

1. 1. 2017
Krásný den Vám přeji, doufám, že jste si ho užili v poklidném duchu a nebylo to nic hrozného, např. že k Vám nezavítala kocovina a pokud ano, tak snad to už je mnohem lepší či zítra už nebude po ní památky.

Já, jelikož jsem Silvestr strávila s knihou v posteli, tak jsem díky tomu nemusela nic takového řešit - jsem spokojená.
Nikdy jsem nebyla na bouřlivé oslavy a čím stárnu, tak mi to přijde zbytečné a hlavně vůči zvířátkům mi to nepříjde fér už vůbec.Možná jsem příliš tvrdá, ale vidět je tolik vystrašené - dobře, pochopím to o Silvestru, o půlnoci, ale bouchat od listopadu a ještě i na Nový rok přes den, je už prostě příliš a házet to do kontejnerů či do popelnic k sousedům je už tuplem nehorázná drzost.

Nejraději bych zakázala prodej, těmto hulvátům a i dětem, kterým to do rukou vůbec nepatří - vím, že se najde vždycky nějaká cesta, jak si to koupí či nějakým jiným stylem pořídí, ale je to nehoráznost a někde se stala chyba.

***

Nejen v prodejci, ale i u rodičů, kteří kolikrát vůbec nemají ponětí, co jejich děti vyvádějí, ale jakási kázeň, by tam měla být.

*
*
*

Vím, že první článek nezní příliš optimisticky, ale měla jsem potřebu to sdělit - i když by se o tom dalo napsat dalších tisíc slov, ale kdo by to potom četl.

Určitě mi svůj názor na házení petard po lidech, do popelnic/kontejnerů a jak vnímáte Vy záležitost s čtyřnohými miláčky o tomto dni, jak už před ním tak po něm, napište do komentářů.

***

Určitě si přečtu všechny a ráda odpovím.
Těším se na Vás u dalšího článku!


S přáním klidného večera, noci či dne se s Vámi loučím.
Pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.