Dvoudenní článek [51.-52.]

22. prosince 2016 v 23:28 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já Tě vítám opět u mého dalšího, opožděného článku, který píše moje ostudná mysl se špatkou lítosti.

*
*
*

Cítím se opravdu mizerně.
Skutečně.

Chtěla jsem si udržet to, že budu psát každý den, jeden článek, který sice obsahuje nepodstatné informace, ale když se nad něčím zaváži, tak to hodlám dodržet, ale selhala jsem. Zapomněla jsem jednoduše napsat článek dřív, než jsem spěchala na autobus. Ano, čtete dobře. Včera jsem na večer, kolem 21:00h už musela dávno být pryč z domu, jelikož jsem odjížděla pryč a já jednoduše zapomněla napsat, že prchám pryč a článek měl vyjít ještě kolem 20:00h, ale co se stalo?

*
*
*

Přesně tak.
Vůbec nic nevyšlo a mě to opravdu mrzí, proto se to snažím dohnat tím, že jsem spojila včerejší den, ve kterém se dělo hodně věcí, ale soukromého charakteru, takže obsah bych si ráda nechala pro sebe, tak i dnešní den, kdy jsem přijela s mým starším bratrem domů, protože jsme šli nejdříve pro kapry a potom si šel vyzvednout dárky, tak jsme to spojili a já se nemusela tahat s nimi v slizojedu (=autobus, takhle u nás, tomuto dopravnímu prostředku říkáme.)

*
*
*

A potom, jsem udělala akorát opékané brambory. Chtěla jsem uklízet kuchyň, ale zalehla jsem do postele a víte co?
Usnula jsem.
Nestydím se za to, jelikož jsem byla skutečně velmi utahaná a spánek mi opravdu pomohl, ale díky tomu, jsem vlastně nestihla uklízet kuchyň, protože jsem se probudila někdy kolem 19:00h.

Paráda.
Vážně.

*
*
*

Já pevně věřím v to, že se na mě nebudete zlobit, že to spolu tento zmatek přežijeme a slibuji, že zítra bude opět publikovaný článek, který bude obsahovat, denní článek.

Nezapomenu.
Slibuji.

Každopádně nyní Vám přeji již krásnou dobrou noc a těším se na Vás u dalšího mého článku.

Pa!
 


Komentáře

1 Marka Marka | Web | 22. prosince 2016 v 23:56 | Reagovat

s tím si nedělej starosti :) blog má být koníček, ne povinnost :) má tě to jen přesvědčit, abys psala, ne aby ses stresovala :) a každopádně ne se trápila, když nevíš co psát jako občas já :) čtenáři přijdou i tak :) mimochodem já často spím přes den, dkyž už nemůžu ze stresu ve škole... přeju ti ať zvládneš psát i další články každý den :)

2 Lady -A Lady -A | Web | 23. prosince 2016 v 19:14 | Reagovat

V první řadě Ti chci velmi poděkovat, za takto milý komentář. :) No, já právě nijak extra nespím, jen včera jsem byla z dlouhé noci skutečně utahaná. :) Jinak mi stačí, mých pět hodin spánku a jsem spokojená. :D I když občas si říkám, kde tu energii beru. :)

Děkuji Ti, to je od Tebe velmi milé, snad se mi to bude dařit. :)

Určitě Tě tady, zase někdy moc ráda uvidím. :)

3 Marka Marka | Web | 23. prosince 2016 v 20:44 | Reagovat

[2]: Vůbec nemusíš děkovat, já děkuju tobě za návštěvu. Aha, tak 5 hodin a byla bych mrtvá :D Já jsem jak miminko.

určitě ano, ale nic není zas tak žhavé, naopak - někdy je lepší počkat, aby se usadil dobrý nápad a nepsalo se na úkor kavlity :)

já zase určitě ráda někdy přijdu O:)

ráda tě povzbudím opět :)
nezapomenu, snažím se, řídím se tím a vím, že jednou to dokážu
tobě taky přeju :) jen to nejlepší :), ať se ti daří, hodně zdraví a vše co se přeje, co chceš a co potřebuješ :) Krásné Vánoce :)
moc děkuji :) ráda tvé komentáře uvítám :)
Taky s pozdravem
Marka

(tenhle komentář moc nedává smysl :D tak se moc nesnaž ho v něm hledat, píšu tak, že přeskakuju z jednoho na druhé..) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.