Denní článek [57.]

27. prosince 2016 v 23:21 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl s dávkou migrény.

*
*
*

Moc se omlouvám, ale dneska to nebude žádný super výplod z mé hlavy, jelikož mě bolí jako střep.
Vážně.

Ráda bych Vám předávala pouze energii a motivaci do dalších dní, abyste šli s úsměvem, ale mě je dneska prostě zle. Bolí mě neskutečně hlava a budu ráda, když se z toho pořádně vyspím.
Tudíž jsem nedělala nic zajímavého, rozběhla jsem nový dessign, jak bych to tu chtěla mít, ale nebyla schopna se rozhodnout pro písmo a s mou hlavou se nedalo absolutně domluvit, takže nakonec jsem skončila v posteli v pokoji, kde jsem si udělala přítmí a zítra snad bude lépe.

*
*
*

Doufám, že jste se měli lépe a užíváte si dny.
Pro dnešek je to všechno a já se na Vás budu těšit u dalšího článku.

Pa!


 


Komentáře

1 Marka Marka | Web | 28. prosince 2016 v 15:01 | Reagovat

:) doufám, že to co nedříve vyležíš, u nás v rodině mají náběh na chřipku snad všichni, dnes lehl s horečkou i můj přítel :) tak jsem zvědavá, jak to zvládnu já :) hodně štěstí při uzdravování, třeba tě v tvé posteli obklopí nějaké nápady :)

2 Marka Marka | Web | 28. prosince 2016 v 15:09 | Reagovat

jsem ráda, že tě mé připomínky neurazily, nemyslela jsem to a stále to nemyslím špatně :)
Nemám vůbec důvod si myslet něco špatného, je možné, že tím, jak je to zveřejněno odděleně, tak to čtenáři vyzní jinak, ale spíš bych si troufla říct, že je to tím, že každá píšeme jiným stylem, čtemě jiné knížky, kde autoři píšou rozdílně a tím se rozcházejí i naše představy o psaní prózy. Každopádně jsem ráda, že máš texty zkontrolované od lidí, co píší, nebo vyučují.
Ráda bych si to přečetla jako celistvý text, bohužel jsem nestihla přečíst tvé komentáře k těm mým, takže nejsem seznámena s tím, co si se mi tam snažila vysvětlit (protože mě zaměstnávali ještě pořád rodinné návštěvy).
Doufám, že tě mé připomínky alespoň trochu inspirovaly a ukázaly jiný úhel pohledu na věc. Rozhodně mě těší, že nebyly posuzovány jako útok proti tvé tvorbě. Budu ráda, když mi sama pak napíšeš nějakou kritiku k mým pracím (protože snad co nevidět začnu publikovat taky povídku). Domnívám se totiž, že se mohu ještě leccos naučit od tebe, láká mě poznání nového pohledu na věc a na literární díla.

3 Marka Marka | Web | 28. prosince 2016 v 15:10 | Reagovat

* čteme
Taky moje připomínky nemusí brát vážně, protože pořád jsi autor textu ty a jsi inteligentní a rozumě smýšlející bytost, můžeš s tím naložit tak, jak chceš :)

4 Lady -A Lady -A | Web | 28. prosince 2016 v 16:06 | Reagovat

[3]:¨
Ahoj, ahoj, ahoj. :)

Rozhodně tvé připomínky neměly žádný urážlivý účinek. Jak sama píšeš, každý autor má jiný styl, tedy ano, jsou i autoři co mají hodně, hodně podobné styly, ale to už je pak věc názoru a toho, jak každý text čte a jak ho chápe.  Autor to někdy prostě neovlivní - obzvláště například ten, který je už dávno mrtví. :D :D

Já píši i hodně poezii a tam mám vyhrazený styl ještě více, než u prózy. :D Ale miluji na sobě tu zvláštnost a odlišnost a právě proto mě nic moc nedokáže rozhodit. :)

No téda, tak to já náběh snad na žádnou chřipku nemám, spíše zlobí něco jiného, ale už dneska je to lepší, zase bolí spíše trochu něco jiného (my ženy, budem e chápat co. :D :D )

Tento blog, nemá sloužit k publikování mých povídek či poezie, nebo celkově tvorby, to je jen pro "oživení", mám tady s tímto jiný účel, který ovšem musím ještě vyšperkovat, než jej začnu publikovat. :)

Budu se těšit, až na svém blogu publikuješ svou prózu, už se těším. Tak mě napadá, co kdybych si tě přidala do svých AFFS? :) Takhle nezapomenu, že se mám průběžně na tvůj blog dívat. :)

P. S. Určitě mi dej vědět. :)

Zatím se měj krásně,
s láskou -A

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.