Denní článek [56.]

26. prosince 2016 v 23:14 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě opět u dalšího mého denní článku, který píše moje pochroumaná mysl, leč s špetkou inteligence a nadhledu.

*
*
*

Krásný prosincový den, moji milí čtenáři, doufám, že si užíváte poslední dny roku 2016 v naprosté pohodě a těšíte se na Silvestra. Já nemám absolutně žádnou představu o tom, kde budu, jak budu a proč budu.
Zřejmě skončím ve své posteli, obklopená šampusem, chlebíčky a díváním se na nejrůznější filmy, seriály, anebo si budu číst, protože to je nejlepší úník z reality.

Ne, že bych zrovna nutně potřebovala utíkat, ale občas se to vážně hodí, i když čtu celkem dost realistickou tvorbu a nyní hlavně se snažím a budu muset snažit dál se trochu začít věnovat i četbě k budoucím zkouškám, které mě budou čekat, pro mé další studium, ale to ještě předbíhám.
Vážně.

*
*
*

Všimli jste si, že mám dar pro zvláštní styl psaní?
Pokud ano, jste velmi všímavý a zbožňuji Vás - pokud Vás to bude moc otravovat, nebo iritovat, pište do komentářů a já se pokusím trochu přetransformovat.
Možná.

*
*
*
Pokud jste si nevšimli, tak to ničemu nevadí, jelikož jste si to mohli přečíst o něco výš, kde jsem to zmínila.
Jsem hodná.
Já vím.
Psát mi to nemusíte.

*
*
*

Mám rozečtenou knihu, kterou jsem dostala pod stromeček, jelikož se Ježíšek trochu bojí, abych nebyla až moc v reálně světě a dala průchod fantazii - kniha o upírech z Chicaga mi k tomu údajně má pomoc.
Má celá bytost je zvědavá, zda má fantazie bude pracovat na plné obrátky, nebo se na knihu bude prášit, ale to určitě ne.
Zatím to vypadá jako příjemná kniha!
Tak mě nezklam!

*
*
*

Pro dnešek je to všechno.
Přeji Vám krásnou dobrou noc, ať Vás blešky štípou celou noc, ale pozor na ně, jsou to pěkné mršky! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.