Denní článek [48.]

18. prosince 2016 v 23:26 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě opět u dalšího článku, který píše, jak už někteří z Vás ví, moje chorobná mysl se špetkou rozumu a lásky.


*
*
*

Dnes byl celkem perný den, i když jak pro koho.

*
*
*

Konečně jsem ozdobila své napečené perníčky a celkem se mi to i povedlo, ale řeknu Vám, rozhodně by ze mě cukrářka být nemohla, jako, dá se to, ale na výstavu bych s tím nešla, ale jelikož to bylo moje úplně první zdobení perníčků, tak jsem prostě nadšená tím, jak to dopadlo, vážně.

*
*
*

A taky jsem konečně obarvená, jak jsem psala v předešlém článku, musela jsem se již nabarvit, protože to, jak vypadaly moje vlasy, bylo absolutně odstrašující případ a už nikdy v životě nechci dopadnout takhle hrozně - nyní mi ta barva, neskutečně sedí, takže jsem moc ráda.

*
*
*

Jelikož jsem perníčky dělala opravdu dlouho, protože jich bylo opravdu hodně, na naše poměry, tak jsem nedělala jinak nic jiného - nic extra
Akorát jsem se přitom dívala na Polární expres - velmi krásný film. Pokud jste jej neviděli, tak určitě se na něj podívejte a jelikož je to z období Vánoc - pochopitelně, tak je to perfektní na večer.

Opravdu.
Skutečné.
Film pohladí na duši.


Pro dnešek je to všechno a užívejte si tuhle poslední 4. adventní neděli.
A já se na Vás těším u dalšího článku.

Pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.