Denní článek [46.]

16. prosince 2016 v 23:26 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím Vás,
mé jméno je Lady -A a vítám Vás u dalšího mého denního článku.

*
*
*
Bez jakéhokoliv zdržování, pusťme se do toho!

*
*
*

Jaký jste měli dnes den?
Já doufám, že Vám přinesl mnoho pozitivního a negativní vlny Vás minuli.

U mě se toho opět nedělo nic zvláštního. Akorát jsem tedy dodělala už cukroví úplně, ještě jsem krabici doplnila skvělými rumovými kuličkami, nebo kokosovými kuličkami, každopádně je tam i kokos i rum, takže je to velmi chutné a musím sama sebe pochválit, že se mi to povedlo. Vážně.

Teď jsem si tak vzpomněla, že přece jen mi ještě chybí něco - zdobit perníčky, ale na to se chystám už nějaký ten čas, ale možná bych zítra mohla začít, ale kdo ví. Měla by mi dojet návštěva, takže si tak úplně nejsem jistá, zda skutečně budu mít čas na to, abych zdobila perníčky.

Před námi je poslední adventní víkend, tak si ho užíjte co nejlépe a hlavně žádný stres z Vánoc a svátků a všeho. Nic nehroťte a užívejte si pohodu, klid, koukání se na pohádky, uždibování cukrovího a očekávejte příchod Ježíška! Určitě Vám toho nadělí spoustu a pokud ne - tak nezapomínejte, že Vánoce nejsou o tom, co naleznete za dárky pod stromečkem, ale o tom, že při štědrovečerní večeři si můžete povykládat, zavzpomínat a to je kouzlo Vánoc.

Klidně mi můžete napsat dolů do komentářů, nějaké Vaše tradice, pokud nějaké máte a zda něco co se týče Vánoc dodržujete, velmi by mě to zajímalo.

Zatím se mějte nádherně a pa!

P. S. Prďolka bohužel nevyhrál, po sečtení i SMS zpráv, jej o pár bodíků předběhl jiný pejsek, ale i tak, 2. místo je úspěch! A vítězi to přeji z celého srdce. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.