Denní článek [45.]

15. prosince 2016 v 23:23 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám tě u dnešního článku, který píše moje chorobná mysl se špetkou nadsázky.


Doufám, že jste měli všichni kdo tohle čtete krásný den!

Já jsem dneska v 7:45 hodin odjížděla vyřizovat si nějaké věci a popravdě jsem moc dobře nepochodila a dolehl na mě jakýsi splín, bohužel, ale jsem si jistá, že se z toho vyspím a bude mi zase dobře a na svět se budu nefalšované usmívat.

Zítra mám v plánu dělat kokosové kuličky, tak se na to už moc těším, bude to príma a o víkendu bych zřejmě měla začít konečně už zdobit perníčky a na to se samozřejmě také těším, už, aby to bylo, skutečně.

Vím, že poslední články asi nejsou úplně čtivé, spíše jsou takové nemastné a neslané, ale nechci se přetvařovat a psát Vám, jak je svět nádherný, když prostě se tak necítím. Samozřejmě, vím, že články by Vás měly nabít pozitivní energii, avšak i já jsem občas vyčerpaná a chci si užít ten klid a nic nedělání.

Půjdu dnes asi spát velmi brzy, jelikož se necítím nejlépe a to chození po městě mě celkem dost vyčerpává, obzvláště v tomto období, když je všude tolik lidí a hlavně v obchodech, že je to opravdu nesnesitelné a já nejsem zrovna na tento shon zvědavá a nebaví mě to. Vždyť ty věci tam budou i druhý den, protože se to doplňuje, tak já nechápu, proč lidi blázní.

Svátky by měly být o pohodě a ne o tom, kdo kolik má čeho upečeno, kdo kolik dostane dárků a já nevím co vše. Asi jsem staromódní. Co se dá dělat.

Mě to tak vyhovuje.
Vážně

Pro dnešek je to vše, mějte se nádherně a u dalšího článku, PA!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.