Denní článek [41.]

11. prosince 2016 v 23:34 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám tě u dalšího článku, který píše moje chorobná mysl.


Krásný den Vám všem a hlavně nádhernou 3. adventní neděli Vám přeje Lady -A.

Dnes jsem se rozhodla, že zítra dodělám, snad, všechno cukroví a nakonec chci zkusit udělat i úly, nejsem si jistá, zda se mi to podaří, ale uvidí se. Stejně se to jíst bude, tak jako tak.

V mém pracovním životě se vůbec nic nezměnilo, je pravda, že mám nyní jednu věc, kterou musím dodělat, ozval se mi někdo, kde by to možná vypadalo i slibně, ale už jsem z toho opravdu smutná.

Zkamaná.

Mám co nabídnout a nedaří se, ale věřím, že v každé negativní zkušenosti, najdu něco dobrého, co mi pomůže a bude to lepší.


Určitě.

Pracujete nebo nepracuje?
Bylo pro Vás těžké najít stavilní práci, či ne?
Naplňuje Vás Vaše práce, nebo ne?

*
*
*

Odpovězte mi prosím do komentáře.

Právě jsem se dodívala na Sex ve městě 2 a mohu opravdu říci, že tohle mě nikdy neomrzí. Jsem šťastná, že mám skvělou kamarádku, mou nejlepší kamarádku, která je moje spřízněná duše a vím, že jednou budeme spolu taky sedávat v kavárně a mluvit o tom, jak moc jsme toho už společně zažily, i když budeme mít rodiny, nebo třeba taky ne, ale VÍM a jsem si jistá, že přátelé, kteří jsou opravdoví, upřímní, za ty stojí život žít.


Skutečně a pokud si myslíte, že nemáte poblíž sebe někoho, o koho se můžete opřít, tak mi věřte, že je blíž, než si myslíte.

Zatím se mějte nádherně a u dalšího článku pa! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.