Denní článek [35.]

5. prosince 2016 v 23:32 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě opět na mém blogu.
Věřím, že se máte skvěle a nebudeme to vůbec dál zdržovat a pustíme se do článku.


Update dnešního dne bude velmi rychlý, takže se omlouvám hned na úvod.

Vstávala jsem kolem sedmé ráno a od té doby pracuji na PC, tedy do doby. než odjela moje maminka do práce, což bylo někdy kolem půl 1. Domů přišel můj mladíš bratr, dala jsem mu oběd a řekla mu, ať si udělá úkoly a potom jsem se pustila já do svého pečení, ale vše hezky popořádku.

Vzala jsem si do kuchyně na stůl svůj notebook a potom jsem si ho napojila na nabíječku a potom jsem si pustila koledy. Bylo to moc příjemné. Měla jsem již vyrobené šablony a dneska jsem se pustila do pečení perníčků.

Nakonec jsem jich upekla pouze 166, ale i tak je to celkem milé číslo.
Nebo ne?

Během pečení jsem se pak podívala i na dva filmy - Addams Family a potom na Mrazíka, abych si navodila ještě víc vánoční pohodu a klid. Zapálila jsem si aroma lampu a spokojeně jsem si pekla až do 22:00hod., takže ano, skončila jsem před malou chvilkou, protože když tento článek píší, tak je za deset minut půl 12. Paráda.

Zítra se vrhnu na kokosové cukroví a udělám si ještě asi dvě těsta, sice mám tam ještě nějakých šest těst, které se na mě smějí, ale, mě to nepřijde dost. Asi.

Jsem to já, ale pekařka nakonec!

To by pro dnešek bylo všechno, jelikož jsem nic víc nedělala, pouze pekla, sledovala filmy a poslouchala vánoční koledy - nejen klasicky české, alei anglické či americké.
No, jo.

Zatím se mějte nádherně a u dalšího článku, AHOJ!
A abych nezapomněla,
PEČENÍ, TŘIKRÁT HURÁ!

HURÁ!
*
HURÁ!
*
HURÁ!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.