Denní článek [34.]

4. prosince 2016 v 23:43 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já tě vítám opět u mého denního článku, který píši, když se mi na hodinách ukazuje čas 23:28 a tudíž, je Vám asi celkem i jasné, kdy takové články píši. Ano, je to pravda, je to takhle pozdě, ale když se zadaří, napíši to i dříve, když vím, že už se nic jiného zajímavého nestane.

Občas totiž není celý den nic zajímavého, ale o tom denní článek je taky.


Dnes máme 2. adventní neděli, takže už máme půlku čekání na Vánoce za sebou, už se na ně těšíte?

Já od zítřka konečně začínám péct a zdobit, takže poslouchám tu vánoční hudbu a ladím se opět do vánoční nálady, jelikož se na to už nemohu dočkat.

Ale přijde mi, že peču velmi pozdě, protože všichni mě už obklopuji svými výtvory na FB a to mě trochu irituje, ale jelikož zítra začínám taky, tak to velmi rychle doženu a uvidíme, kdo se pak bude smát!
Vážně.
Slibuji.

V příštích dnech očekávejte další pokračování mé povídky, která trochu ustala, já vím, ale prostě, nějak jsem na to neměla náladu a já se do toho nutit nechci, protože to pak prostě není ono a já cítítm z toho tu nucenost a určitě byste ji z toho později cítili také.

Dále bych se chtěla zmínit o nějakých kampání a podpořit je. O tom tenhle blof bude také.

Dále bych chtěla zavézt rubriku, zřejmě s názvem "KRIMI", což by byla rubrika, kde bychom mohli společně rozebrat naše úvahy a domněky na určité případy, které se staly nejen na našem území, ale i ve světě, jelikož já se tímto hodně zabývám a ráda bych zřejmě zabývala i víc do budoucna, tak pokud budete chtít,
určitě mi to napište do komentářů.

Užijte si poslední minuty do konce tohoto krásného dne.

Já děkuji za tento den.

Mějte se nádherně a u dalšího článku pa!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.