Denní článek [33.]

3. prosince 2016 v 22:31 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já Tě vítám opět u mého dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl, kterou políbila můze snů.
Pustíme se do toho.


Dnes začínám tím, že jsem včera nakonec odjela pryč, takže článek byl přednastavený.

I přesto, že bych měla mluvit o dnešku, k čemuž se samozřejmě dostanu, nejdříve bych si ráda popovídala o včerejšku, když jsem odjela pryč.


Ten večer mi připomněl to, jak moc jsem šťastná za ty chvíle, kterou jsou sice možná jednou za čas, jelikož čas je neskutečně cenný, ale zároveň si to začne člověk víc vážit a chce vytěžit co nejvíce z jednoho večera, nejsem si jistá, zda se mi to úplně podařilo, ale každopádně jsem ráda, že jsem mohla být přesně tam, kde se cítím tak moc bezpečné.
Dívali jsme se na dva filmy, respektive na jeden a půl.

První z nich byl "Zhasni a zemřeš", každý říkal, že je to velmi děsivé, ale popravdě mě to nepřišlo tak hrozné a rozhodně jsem se při tom, když jsme měli zhasnuto nebála. Opravdu. A druhý film se jmenoval Zloba - Královna černé magie a na to jsme se bohužel nedodívali, jelikož jsme byli celkem dost unavení, takže se na to budu muset dodívat, ale bylo to velmi zajímavé, pěkné natočené, takže proč ne a Angelina Jolie, je jednoduše dobrá herečka.

Ráno po probuzení a ještě chvilku ležení v příjemné společnosti, jsem se pak odebrala na autobus. Chvíli jsem tam postávala a dívala jsem se na okolní lidi, jak chodí, co dělají a jak se baví. Po nevhodném chování dětí a debatě starších lidí o tom, jaký důchod berou, nebo jaké věnce na pohřeb si už chystají, tak mi čekání na autobus velmi rychle uteklo.


Dojela jsem domů někdy kolem čtvrt na 12, a když jsem dojela, tak jsem si dala sprchu, oblékla jsem se do svého domácího oblečení a dala si kávu, protože bez ní by můj den nemohl být a pak jsem se pustila do vaření, následně jsem přemýšlela nad tím, jak moc to tady chci změnit a začala jsem alespoň se vzhledem, který bude pro tento měsíc, třeba se mi za týden nebude líbit, ale pro zatím ho tady nechám, nemyslím si, že by to bylo tak hrozné.Den uběhl jako voda a nyní se dívám na Harryho Pottera, takže takový klidný a pohodový večer.

Zatím se mějte nádherně
a
krásnou dobrou noc!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.