Denní článek [8.]

8. listopadu 2016 v 20:49 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího mého nudného leč pravdivého článku, který píše moje chorobná mysl.


O čem bych Vás dneska mohla informovat?
Nic moc zajímavého se opět nestalo. Jak vtipné, že? Ne, není. Já vím. Nemusíte mi to psát. Prostě nějak přestávám mít náladu na všechno, ale stěžovat? COŽE?! To úplně tak není můj styl a rozhodně já svůj "cvok styl" nehodlám měnit, takže na to kašlu, hodím na to dýni, protože je už zhnilá a jede se dál!

Přidala jsem dneska článek o pohovoru, tak snad se Vám bude trochu hodit. Netuším, ale prostě ráda bych tu měla i celkem praktické věci do života, které se mohou někomu z Vás hodit. Rozhodně na postranním panelu - MENU, naleznete odkaz na to, kde se mě můžete na cokoliv zeptat, tudíž můžete mi tam psát i nějaké nápady, které by Vás zajímaly a pokud bych o tom aspoň něco málo věděla, nebude mi dělat absolutně žádný problém si ještě nějaké informace pozjišťovat a sepsat. Když Vás to bude bavit.

V následujících dnech se můžete těšit na pokračování mé povídky, tak snad se Vám bude líbit a pokud ne, nevadí, prostě si počkejte na článek, který Vás trochu zaujme a zanechte milý komentář, který potěší mou dušičku - kterou údajně nemám, nebo prostě se podělte klidně o nějaké své dojmy, které poslední dny máte. To by mě celkem dost zajímalo.

Nakonec jsem dva výkresy, které měly vytvořit JEDEN CELÝ OBRAZ vyhodila, jelikož se mi to nelíbilo. Klasika. Budu muset vymyslet něco jiného, ale pamatujte si:

KDYŽ SE PŘESTANETE BLÍŽIT K CÍLI, ZMĚŇTE STRATEGII, ALE NIKDY CÍL!

Budu se těšit, až mi dáte vědět VY, jak si užívate toto sychravé podzimní počasí.
Je pravda, že tady u nás je opravdu místy nádherně - slunečno, VÁŽNĚ! Nekecám.
Sice trochu chladno, ale právě to zbožňuji.


Zatím je to tedy všechno a mějte se jak nejlépe umíte!
Zkuste.
Kvůli mě, když ne kvůli sobě!
Prosím.
PA!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.