Denní článek [4.]

4. listopadu 2016 v 17:48 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já Tě vítám opět u dalšího denního článku!O čem bych Vám dneska pověděla?
Vstávala jsem kolem sedmé ráno a vypravila jsem svého mladšího bratra do školy - což dělám každý den (krom samozřejmě víkendů). Pak jsem si šla ještě na chvilku lehnout a dala si tak na hodinu šlofíka. Klasika. Když totiž trpím nespavostí a jdu spát někdy kolem čtvrté hodiny ráno, tak jsem prostě ospalá.

Otevřela jsem oči a šla si udělat nějakou snídani - míchaná vajíčka a toust + spousta zeleniny. Miluji to a udělala jsem si čaj. Klasika.

Vzpomněla jsem si, že jsem ještě neměla kávu. Tragédie.
Potřebuji aspoň jeden šálek denně, jinak si přijdu absolutně nepoužitelná.

Uklidila celý barák a četla si. Mám rozečteného již po několikáté Harryho Pottera, tak mě napadá otázka.

Máte rádi Harryho Pottera?
Já jsem na něm dá se říci vyrostla a nedám na něj dopustit. Líbí se mi, jak je propracován celý děj kolem a kolem.
Vždycky jsem věděla, že ten Severus Snape nebude takový bastard jak se zjeví - ano, není to andělíček s křídly, ale stále má něco do sebe. No ne?

Pak mi bratranec na baráku vyhodil pojistky. Jak já jsem zuřila. Dokonce jsem nemohla začít vařit oběd, jelikož se mi nedařilo nahodit pojistky, které obsluhují sporák, nebo jak to říci. Nakonec jsem musela čekat, až se to zase nahodí zpátky, což bylo tehdy, až dojela mamka - na oběd jsme měli špagety a rajčatovou omáčku s olivami.

Zbožňuji olivy, vy taky?

Nic extra jsem dneska nedělala. Dala jsem si 30-ti minutovou jógu na protažení a pak hrála s mladším bratrem hru - něco jako Dostihy a sázky, pokud si to někdo pamatuje.

Přes večer nic moc neplánuji, pouze začít psát víc povídek, které bych sem ráda začala přidávat, tak doufám, že se Vám to bude líbit a těším se na Vaše komentáře.

Napište mi, jak jste se měli, zodpovězte klidně na otázky vložené v článku. Budu moc ráda!

Zatím se mějte nádherně a pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.