Denní článek [30.]

30. listopadu 2016 v 22:13 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího článku, který píše moje chorobná mysl, políbenou můzou!
Jdeme do toho!

Dneska jsem si konečně převlékla ložní, protože už bylo potřeba, začíná přece jen nový měsíc, takže je to klasika.

Jinak jsem si zkoušela udělat i vločky, ale ne, že by mi to šlo tak, jak jsem předpokládala, takže zítra musím pokračovat. Nevadí. Bude to čím dál lepší., určitě!


Stále u nás sněží a já jsem z toho stále tolik fascinovaná, protože je to nádhera, skutečně. Tedy horší to je, když člověk musí někam jít pryč, ale když je takhle doma v teplíčku, tak je to super! Obzvláště, pokud se člověk může válet v posteli, udělat si horký nápoj, koukat se ven z okna a přitom sledovat jeho oblíbený seriál nebo filmy, i když já jsem tedy spíše opět dělala nějakou přípravu na články a napadlo mě jedno zajímavé téma, nebo možná bych mohla říci témata, ale ty se dozvíte časem, jelikož si ještě nejsem úplně jistá, jak to pojmu, ale určitě se máte na co těšit.


Zítra by měl vyjít článek, který bude obsahovat rozhovor.
Určitě.


Vím, že tento článek je takový nemastný, neslaný, ale zase vezmete si, koho by to bavilo číst si moje výplody ze dne, když je občas takový vážně nudný a já se z něj snažím sice vymanit co nejvíce, ale když člověk čte, nebo píše či si kreslí, tak ano, den uteče velmi rychle, pak vidí člověk za sebou určitou práci, ale pokud píše denní články, tak si uvědomí, že by mohl napsat tři slova - čtení, kreslení a psaní! A měl by denní článek hotov, ale takhle to opravdu nechci, takže snad se během pár týdnu všechno tohle změní a já budu moci psát pořádné zážitky, které se teprve chystají a musí ke mně doputovat, ale máte se na co těšit, což vlastně píši skoro v každém článku.

Omlouvám se, ale jinak to zatím nejde, než Vám to slibovat a zároveň Vás na to připravovat.

Pro dnešek je to všechno - den ještě nekončí, takže možná ještě něco dopíši.
I don't know.

Každopádně zatím pa!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.