Denní článek [29.]

29. listopadu 2016 v 23:45 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě opět na mém blogu a opět u denního článku, který píše moje chorobná mysl políbenou múzou.
Pustíme se do toho!


Divíte se, že tu mám už obrázek, jak sněží? Nedivte se. Je to správně, jelikož u nás přes noc nasněžilo! Je to tak nádherný pohled z okna, sice je tam opravdu zima, ale znám i horší, takže tohle je zatím v pohodě, ale určitě se mi nikam nechce a jsem radši, když mohu ležet doma na posteli, být přikrytá, mít velký huňatý svetr a psát si, nebo číst, či se dívat na filmy, seriály, to už je jedno. Občas kreslím, ale nejdůležitější jsou horké nápoje - káva, čaj přes čokolády a podobně. Tohle prostě na zimě zbožňuji.

Dneska se toho moc neudálo.

Vařila jsem jen nějakou polévku, která sice dopadla dobře, ale jelikož já ji moc nemusím, tak jsem si ji vzala jen z nutnosti. Pak jsem šla s mladším bratrem do knihovny, jelikož si potřeboval prodloužit knihu - ne proto, že by to neměl přečtené, ale jelikož tu danou knihu potřebuji mít u sebe při referátu, aby ji mohl ukázat. Bylo to tam tolik děti, bundy se válely všude a hlavně na zemi, myslím si, že by neuškodilo, kdyby tam měly o nějaký ten věšák navíc, ale co, to už je vyloženě jejich věc, já jim do toho samozřejmě mluvit nemohu, ale jakožto občan, který tam jde, jsem tohle musela vynést jako výtku.

Podívala jsem se na jeden díl Věřte, nevěřte - je to pro mě skvělé odreagování a hlavně právě u něčeho podobného si dělám rozpisy, kdy a co budu jak vydávat. A nejradši to mám tedy s Jonathanem Frakesem. (Možná to skloňuji blbě, ale, odpusťte mi to, prosím.)

Přemýšlím, že bych napsala článek o tom, jaká je příprava, než vůbec začnu psát, protože jsem velmi organizovaný člověk a mám ráda striktně daný režim a harmonogramy jsou moje druhé já, i když tady to tak moc nevypadá, ale nebojte se, všechno přijde v ten správný čas. Já vím, že blog mám založený už nějaký ten pátek, ale ještě stále si nejsem jistá, zda to tak skutečně chci a stále se to snažím ještě všechno přeorganizovat, aby to vycházelo tak jak má.

Dejte mi ještě nějaký čas, než to vychytám do takového podoby, kdy to bude pro mě velmi příjemně a zároveň i pro užitečné, ale hlavně, bude to pro Vás relax."Žijeme ve světě, ve kterém existuje reálné i zdánlivě nemožné. Kde skutečnost na sebe bere podobu iluze a kde jsou některé věci nevysvětlitelné. Dokážete odlišit pravdu od smyšlenky? Vyzkoušejte si to! Podívejte se na následující ukázky a VĚŘTE, NEVĚŘTE!"

*
*
*

(Konkrétně jsem se podívala na tento díl)

Taky věříte na prokletý PÁTEK 13.?
Napište mi to do komentáře, pod tento článek.
Mimochodemm, 13. je pro mě šťastné číslo, nebo ho beru, jako obyčejné číslo složeno z jedničky a trojky.
Nic víc.

Přeji krásnou a ničím nerušenou dobrou noc!
Pa!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.