Denní článek [24.]

24. listopadu 2016 v 23:47 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
pokud mě ještě neznáte, tak zde na blogu, vystupuji pod přezdívkou Lady -A a srdečně Vás tu vítám.

*
*
*

Dneska jsem si zahrála po několika měsicích The Sims. Byla to příjemná změna si takhle po čase zahrát svou rodinku, která je velmi vyspělá a má již, mám dojem, čtyři generace, takže jsem skutečně ráda, že mi to takhle jde samo. Navíc se mojí samici (pejska) narodilo šťěňátko a jmenuje se Sebastian. To jen tak pro zasmánía uvolnění, že i někdo, jako jsem já, rád hraje tento typ her.

Potom jsem dělala na oběd opékané brambory - já bych to skutečně mohla jíst každý den, na tisíc způsobů a neumrzelo by mě to. Dala jsem si k tomu zelný salát a byla jsem opravdu dost spokojená.

Dopsala jsem si recepty na cukroví - zatím jich mám něco kolem deseti? Možná ano, ale jsem zvědavá, kolik jich nakonec bude. Nemyslete si, že je to dost druhů, ono já napeču tak čtyři plechy. Dobře, možná trochu víc, ale znám i některé ženy, které mají 21 druhů, nebo podobně vysoká čísla, to mě vážně udivuje.

Pokud znáte třeba nějaké jednoduché recepty na cukroví a je chutné, určitě se můžete podělit s námi do komentářů, já se budu velmi těšit.

Zítra ráno mám naplánované, že půjdu do lesa, jelikož už musím jít nasbírat nějaké to jehličí, abych mohla konečně vytvořit adventní věnec. Jsem ostuda, jelikož jsem se do něj stále nepustila, já vím, ale stejně si to jako vždycky vezmu po svém a budu víc než překvapená jak se znám. Byla bych ráda, kdybych našla nějaké větve s jmelím, či někde bylo popadané, ale myslím si, že nic takového nenajdu. Uvidíme.

Domalovala jsem svého jelena/soba, nejsem si teď úplně jistá, který z nich to je a musím říci, že se mi celkem i povedl, kdyby byl na tvrdém papíru, určitě by to vypadalo lépe, ale musím se prozatím spokojit s tímto.
Jsem však ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.
Mohlo to být mnohem horší.
Skutečně.
Věřte mi.


Pro dnešek to ukončím.

Mějte se nádherně a pa!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.