Denní článek [23.]

23. listopadu 2016 v 23:57 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já tě vítám opět u sebe na blogu.
Dneska si něco povíme, světe div se, o mém prožitém dnu.

Možná to víte a možná taky ne, ale miluji Addams Family. Je to moje srdeční záležitost. Pouštím si to na Halloween, pouštím si to o Vánocích, prostě kdykoliv mám chuť se na něco podívat, tak, tohle je mezi prvními, na co u sebe narazím. Miluji ten humor, miluji celou tu rodinu - je to zkrátka bomba. Opravdu.

Včera na pohovoru, na kterém jsem tedy byla, dopadl nad moje očekávání. Jsem ve druhém kole řízení, takže snad mi to vyjde a konečně budu dělat práci, která by mě velmi bavila. Nechci to zakřiknout, ale vypadalo to opravdu nadějně a i ti, se kterými jsem mluvila - majitel/ředitel společnosti, vedoucí kanceláře a ještě s dvěma ženami, tak jsem se cítila velmi dobře, uvolněná a dokonce jsem byla celkem dost rychle venku. Nemyslete si, že mě vyhodili, nebo něco takového, ba ne. Spíše řekli, že to, co by požadovali, jednoduše budu umět, že v tom budu hodně rychlá, tak proto usuzuji, že to bude super.

Navíc, když jsem se oblékala, tak mě stále pozoroval jeden muž. Nakonec se mnou prohodil pár slov a nakonec mě pozval na rande. Netušila jsem, že ještě něco takového se dělá, jelikož prsty naznačil gesto ala telefon a zeptal se "Zajdete se mnou na kafe?" a já jsem mu odpověděla, že pokud se potkáme ještě jednou, ať se mě zeptá znovu, jelikož si řeknu, že je to osud a moje odpověď bude znít "ANO", tak jsem zvědavá.

To by pro dnešek stačilo.

Mějte se nádherně a zatím pa!
I love you guys :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.