Denní článek [20.]

20. listopadu 2016 v 23:28 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
pokud jsi na tento blog narazil poprvé, tak zde vystupuji pod přezdívkou Lady -A a tohle je můj další denní článek.
Ano - máš naprostou pravdu.
Jedná se o to, že každý den publikuji jeden článek, který je o mém dni, co jsem prožila, zažila a jak moc mě políbila moje múza - dneska to nebude nic moc speciální, ale slib, který jsem si dala dodržím.


V první řadě, pokud sledujete Tvoje tvář má známý hlas - vyhrál Jan Cina! Jak já jsem mu to vítězství přála! Ten člověk je neskutečně úžasnej, fenomenální a tohle vítězství se opravdu zasloužil! Pro Česko je ho neuvěřitelná škoda, vážně. Zasloužil by si větší uznání, jsem si jistá, že to dotáhne daleko a já mu to přeji!

Pak jsem zjistila, že budu tak trochu bez televize, jelikož se nám nemohou přeladit kanály, nýbž přístroj, který mám nepodporuje HD programy. Televize ano, přístroj ne. Výtečný, jsem zvědavá, co ještě všechno se za tu dobu změní.

V úterý mám pohovor, jsem trochu nervózní, ale to je dobře, protože se na to alespoň řádně připravím a doufám, že to konečně klapne, bylo by to fajn.

Tak mi můžete klidně držet pěsti, budu Vám vděčná.

Pak jsem pokračovala ve tvoření andílků a v sepisování svých receptů, abych věděla, co všechno budu potřebovat - skrz pečení a také jsem si zase dělala nějaké návrhy na adventní věnce, jsem zvědavá, zda se mi to povede jak si to představuji, ale jelikož jsem tu představu změnila již 10x, tak opravdu netuším, jak to dopadne, než přijde slavná 1. adventní neděle.

Jak jste na tom Vy?
Uděláte si adventní věnec doma nebo si ho klasicky koupíte?
Vaše odpovědi napište dolů do komentářů.
Ráda se podívám a odpovím.Zatím to bude všechno a mějte se krásně.
Vaše Lady -A
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.