Denní článek [18.]

18. listopadu 2016 v 23:42 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já Tě vítám opět u mého dalšího článku, který píšu já s doprovodem mé krásné přátelské múzi, která mě dneska políbila pouze na tvář, takže článek možná nebude mít takový šmrnc, jaký by měl mít.Dneska jsem byla opět venku. Miluji tento čerstvý vzduch. Když jsem se nadechla, tak jsem cítila ve vzduchu poletovat sníh, bylo to tak neuvěřitelné, tak skvělé. Nadechuji se a vydechuji. Tohle je přesně to, co mám ráda na tomto období. Ten chlad. Možná jsem chladná i já a proto tohle období tolik obdivuji. Je zákeřné a přesto tak upřímné.

Máte rádi podzim/zimu?
Nebo jste spíše letňáci?

Já jsem upřímná a řeknu Vám, že horkio je pro mě naprosto nejohavnější. Nesnáším ho, opravdu, vyloženě ho nesnáším, jsem ten typ, který by bral, se odstěhovat někam, kde je chladno. Neříkám, že to musí být Antarktida, Arktida, Sibiř, nebo až takhle moc ledové země, to ne, ale rozhodně bych více brála chladné podnebí nu, třeba jednou. Hihi. Třeba takové hory, by mohly být super.

Když jsem došla domů, tak jsem si chvíli četla, podívala se na nějaký dokument, udělala si poznámky, co všechno mám v plánu a pomalu to chci začít realizovat, tak doufám, že se mi to podaří.

Každopádně děkuji Vám za Vaši přízeň.

Prozatím je to všechno.
Mějte se krásně a dobrou noc.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.