Denní článek [17.]

17. listopadu 2016 v 23:19 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já Tě vítám opět u mého denního (večerního) článku, který píše moje chorobná mysl.Dneska byl klasický zevlovací den.
Vzbudila jsem se a hned na to jsem šla vařit a přitom jsem se dívala z kuchyně na televizi, přes chodbu do pokoje. Dávali tam Cestu do pravěku a následně jsem se dívala i na Bota jménem Melichar, mám to prostě ráda a i když jsou to starší filmy, tak jsou skvěle natočeny a hlavně Vás pohltí, obzvláště Cesta do pravěku. Klasika a neomrzí Vás to, se na to alespoň jednou za čas podívat.

Byla jsem se projít venku. Tak brzy se už stmívá, ale to nevadí. I tak to mám ráda a hlavně tmu zbožňuji.

Viděli jste úplně, který nastal? Byl neuvěřitelný. Mám dojem, že byl o nějakých 14% větší, než je normálně, jasnější a údajně opět bude až za 18 let? I když těmi údaji tady moc nebudu vyskakovat, jelikož si nejsem jistá, zda je to pravda či nikoli, pokud někdo ovšem víte, jak je to doopravdy, že se pletu, tak určitě mi to dejde v komentářích vědět, protože mě to opravdu zajímá a nerada bych klamala inromacemi, které nejsou pravdivé - logicky.

Pak jsem řešila svou práci, doufám, že se konečně začíná svítat na lepší časy a všechno se začne velmi rychlým způsobem zlepšovat, bylo by to perfektní a já, která zbožňuje výzvy do toho chci jít s plným nasazením.

Každopádně novinky příjdou už velmi brzy. Jsem neskutečně zvědavá, co na to řeknete.
Já jsem neuvěřitelné natěšená. Vážně. Skutečně.
Nemohu se dočkat toho dne.


Prozatím se ovšem mějte nádherně a pa!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.