Denní článek [15.]

15. listopadu 2016 v 23:13 | Lady -A |  Denní Věštec
Přeji Vám krásný večer,
mé jméno je Lady -A a vítám Vás u dalšího mého článku, který je zaměřený opět na můj denní život.
Co se mi stalo, co se mi nestalo.
Doufám, že se při čtení mých řádků uvolníte a zrelaxujete, i když jsou celkem o ničem.

Jdeme na to!

*
*
*

Dnes ráno jsem měla obrovský šok - když jsem otevřela oči (kolem osmé hodiny ráno), tak jsem si všimla, že můj mladší bratr je doma. Vystřelila jsem z postele tak rychle jak to jen šlo a na chodbě potkala mámu s tím, že mladš bratr je doma a že já ani nechápu, jak to, že nejsem vzhůru. Vůbec jsem si neuvědomila, kdy jsem ten budík vypnula či jestli mi vůbec zvonil. Pak mi bylo sděleno, že je všechno v pořádku a že mu bylo špatně a zůstal doma. V ten moment mi spadl kámen ze srdce, ale tento budík už opravdu zase za dalších několik let. Dobře, budu skromná a za pár měsíců.

Jinak jsem Mrtvou nevěstu ještě nedokreslila, nějak jsem k tomu neměla náladu a popravdě, když nemám náladu na tvoření, raději to ani nedělám, přiznám se a to i bez mučení.

Každopádně už mám nápady na to, jaké udělám adventní věnce a nějakou tu výzdobu, ale přece je zatím stále listopad, takže je na to ještě čas.

V brzké době se můžete těšit na jednu recenzi nebo spíše názor na knihu, kterou jsem přečetla před dvěma dny, mám takový pocit a slupla jsem ji ještě v ten den, kdy jsem ji začala číst. Bylo to zajímavé, nenudila jsem se, ale na to si ještě nějakou chvilku počkejte.

Zatím se mějte co nejlépe a pa.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.