Denní článek [14.]

14. listopadu 2016 v 23:35 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno Lady -A a já Tě opět vítám u svého dnešního článku.
Vždycky přemýšlím nad tím, jak Vás mám pozdravit či navnadit k tomu, abyste dál četli tyto moje řádky, ale zatím jsem jednoduše nepřišla na nic vhodnějšího, než na tento pozdrav jako vždycky.
Už Vás to asi musí nudit, že?
Já každopádně věřím tomu, že mi tohle prominete, ale snad každý má určen nějaký pozdrav a já jsem si pro začátek zvolila tento, až mě múze políbí o něco víc, veřte mi, že to bude zase o kousek lepší.

To by k úvodu stačilo a pojďme se vrhnout na dnešní článek.

(FALL IN OKLAHOMA)


Dámy a pánové,
doufám, že jste dnešek prožili jak nejlépe jste uměli. Poděkovali jste dneska za něco? I byť za maličkost? Já ano. Já jsem poděkovala, za život, který mám. I když je nade mnou obloha zatažená, nepřestávám se usmívat, jelikož ono se jednou vyčasí. Vždycky a to si zapamatujte.

Rozhodla jsem se, že sem občas budu přidávat víc z mé tvorby.
Neříkám, že jsem excelentní malíř, excelentní pisatel nebo grafik.Neříkám, že jsem vždycky ve všem pozitivní, ale jsem SVÁ.


To je podle mě nejdůležitější.

Pokud Vás něco baví, nepřestávejte s tím a proč? Protože když Vás něco baví a naplňuje tak tím, že to budete stále a stále zkoušet, tak jednoho dne dosáhnete tolika úspěchu, o kterých zrovna nyní nevíte. Ano, určitě budete sklízet negativní reakce, ale zároveň se najde mnoho pozitivních a to Vás bude pohánět dál, ale hlavní je, abyste se uměli popohánět i Vy sami, protože pokud to neumíte Vy, tak pak vůbec nikdo.

Nebojte se například pochválit, protože to neznamená, že jste povrchní nebo egoisté, ale to znamená, že věřite v sami sebe.

Já ještě dneska se podívám na nějaké dokumenty, nebo možná si vyberu nějaký film od Tima Burtona - mám je moc ráda a obzvláště Corpse Bride (Mrtvá nevěsta).

Zatím se mějte nádherně a pa! 


Anketa

Máte rádi Tima Burtona?

Ano
Ne
Nevím, o koho se jedná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.