Denní článek [13.]

13. listopadu 2016 v 21:35 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vitám Tě u dalšího článku, který píše moje chorobná touha po psaní a sdělování Vám nepodstatných informací, které určitě budete číst čím dál raději a pokud ne, určitě se zde objeví články,
které zrovna Vás osloví.
Nezoufejte.
Teprve se rozjíždím.


Cesta se vždycky ukáže, když po ní člověk jde.

Já doufám, že každý už našel svou správnou cestu a pokud ještě ne, tak prostě nezoufejte. Přijde to, vždycky to přijde a pokud zabočíte špatně, vezměte si z toho příklad. Nebuďte na sebe naštvaní, je to prostě přirozenost a i s tím člověk musí ve svém životě počítat.

Já jsem dneska doučovala a zároveň zkoušela svou kamarádku z účetnictví. Ty čísilka a soustavy a další - no prostě se mi z toho motá hlava, ale jsem ráda, že mohu pomoci, asi jako vždycky.

Možná Vám toho dneska moc nepovím, jelikož ve skutečnosti ani není moc co. Dokonce jsem nemusela ani vařit, jelikož jsem včera dělala řízky, tudíž mi to zbylo samozřejmě i na dnešek, jen jsem k tomu udělala salát z polníčku. Čiště jen z něj a nakapala torchu citronu, olivového oleje a bylo to moc dobré - takhle lehké saláty zbožňuji.

Když už jsme u toho jídla, mám na Vás otázku.

Jaké jídlo je Vaše nejoblíbenější? Co opravdu milujete a nedáte na to dopustit - podělte se v komentářích.

Mimochodem jsem moc ráda, jak mi komentujete tyto moje posty - nejen tyto články, ale celkově. Je to pro mě neuvěřitelná motivace, protože i kdyby to četlo jen pár lidí, tak už to je pro mě úspěch.

Je pravda, že bych psala i kdyby tu ty komentáře nebyly, protože mě to hlavně baví,
ale takhle se mi do toho chce ještě mnohem více a proto se na každý den těším, až si sednu za počítač - za kterým sedím dost často, bohužel, ale za to moc ráda a píši Vám nejrůznější články, které budu průběžně přidávat, určitě se máte na co těšit.
Slibuji.

Zatím Vám přeji příjemný a pohodový zbytek večera a pa!


 


Komentáře

1 Matěj Matěj | Web | 14. listopadu 2016 v 15:31 | Reagovat

Úplně jsem zapoměl na kouzlo dřevěných oken. Ta vůně vlhkého dřeva za deště - očividně tam u vás pršelo. Nepíšeš ale "o mně" že jsi z venkova? Copak to je za město na fotce, jestli to není tajné?

Možná, že kdybych tu fotku hodil do Google, vyplivlo by mi to i přesnou adresu, ale tak přesnou odpověď nepotřebuji :D

Nejlepší je v tom mobil. Když jdu někde po Frenštátě a něco mne zaujme, na mobil to vyfotím a hned skočí hláška "Přidat na google mapy s přesnou lokalitou místa, které jsem fotil." Možná, že když napíšeš do Google "Kde se právě nachází Matěj Novobilský" vyjede ti přesná lokace i s navigací :D

Skoro bych se tomu nedivil, ale moje otázka trvá :-)

2 Lady -A Lady -A | Web | 14. listopadu 2016 v 15:37 | Reagovat

[1]: Ráda bych ti řekla, jaké to je město, ale bude to buď Anglie nebo USA, možná Praha? Já sama vůbec netuším, kažodpádně tohle není má fotka, pouze inspiračně stažená. Nemám ráda, když články němají nějaké to kouzlo. Sice bych mohla nahodit nějaké své, nebo nějaké své výkresy, ale...Kdo ví, třeba by to pak došlo do stádia, kdy by si člověk ani nepřečetl text, jelikož by se zděsil vizuální stránky. :D

Mimochodem tady u nás je spousta nádherných míst, které by stály za zmínku - přece jen, když člověk bydlí v údolíčku a kolem a kolem jsou samé lesy a kolikrát by se člověk, co to zde nezná ztratil. Jsou tu i místa, které mají svou pověst, nebo pověru. Je toho tady moc a moc, inspirace všude kolem, ale nejsem si jistá, zda by to někoho zajímalo, možná však jsi mi vnukl zajímavou myšlenku. :)

3 Matěj Matěj | Web | 14. listopadu 2016 v 22:23 | Reagovat

[2]:Ahoj, vážně jsem Ti vnukl nějakou myšlenku? Hih, po čtení Tvého blogu jsem včera taky dostal nápad na jedno vylepšení toho svého :)

Já myslel, že fotka je Tvá. Podle domu naproti to vypadá na východ, podle aut na parkovišti na západ, takže to bude střední Evropa:D Kdo ví...

4 Lady -A Lady -A | Web | 14. listopadu 2016 v 22:41 | Reagovat

[3]: Opravdu? A o jaké vylepšení jde? Pokud to samozřejmě není tajné. ;)

Zeměpis ti zřejmě půjde dobře. :-D Mimochodem, jsem sice talent na různé věci, ale focení není úplně extra, ale rozhodně to neznamená, že nad tím zanevřu, to je to samé, jako s mým kreslením/malováním. Prostě zkouším, zkouším a i když se mi to nepovede úplně na excelentní výsledek, říkám si "Holka, každá chvilka strávená nad každým tahem je krok kupředu." ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.