Denní článek [10.]

10. listopadu 2016 v 23:17 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já Tě vítám u dnešního denního článku, který je napsaný mou chorobnou myslí, kterou tolik miluji.


Dneska se Vám opět hlásím celkem dost pozdě, já vím, ale nebyl popravdě čas. Jako vážně. Měla jsem toho celkem dost.
Šla jsem spát jako vždycky velmi pozdě až spíše k ránu a v sedm jsem vstávala, abych vyprovodila svého mladšího bratra do školy - klasika, udělat mu kakao, dát mu box se svačinkou, pití, oblečení. Možná to někteří z Vás znáte také.

Pak jsem si šla prostě na hodinku ještě zdřímnout. No, prej na hodinku. Nakonec z toho bylo do půl 10, takže jsem byla poměrně dost naštvaná, ale co se dá dělat.
No, koukala jsem se opět na nějaké dokumenty a mezitím jsem si třídila svoje nějaké papírenské potřeby a různý tyhle věci, protože jsem do toho velký maniak a hlavně mám v tom ráda pořádek.

Začala jsem dělat oběd - opékané brambory, salát z rucoly a dressing. Bylo to opravdu moc dobré. Miluji opékané brambory, doufám, že Vy taktéž! :)
Potom jsem si vyloupala konečně ořechy na cukroví, které opět letos budu péct. Uklízela jsem, skoro stále, takže snad to půjde poznat i zítra.

Mimochodem u nás už pěkně sněžilo, takže jsem z tohu trochu zklamaná. Mám sice sníh ráda. Neskutečně mě fascinuje když sněží, miluji to pozorovat, ale chtěla jsem si užít ještě nějakou tu chvíli s podzimem, tak doufám, že to bylo teď jen takový výkyv počasí a přijde opět na návštěvu ještě podzim a budou procházky.
Ony budou i v zimě, ale tak, určitě chápete.


Prozatím je to všechno a přeji Vám, abyste se měli co nejkrásněji.
Pa! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.