Listopad 2016

Denní článek [30.]

30. listopadu 2016 v 22:13 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího článku, který píše moje chorobná mysl, políbenou můzou!
Jdeme do toho!

Dneska jsem si konečně převlékla ložní, protože už bylo potřeba, začíná přece jen nový měsíc, takže je to klasika.

Jinak jsem si zkoušela udělat i vločky, ale ne, že by mi to šlo tak, jak jsem předpokládala, takže zítra musím pokračovat. Nevadí. Bude to čím dál lepší., určitě!


Stále u nás sněží a já jsem z toho stále tolik fascinovaná, protože je to nádhera, skutečně. Tedy horší to je, když člověk musí někam jít pryč, ale když je takhle doma v teplíčku, tak je to super! Obzvláště, pokud se člověk může válet v posteli, udělat si horký nápoj, koukat se ven z okna a přitom sledovat jeho oblíbený seriál nebo filmy, i když já jsem tedy spíše opět dělala nějakou přípravu na články a napadlo mě jedno zajímavé téma, nebo možná bych mohla říci témata, ale ty se dozvíte časem, jelikož si ještě nejsem úplně jistá, jak to pojmu, ale určitě se máte na co těšit.


Zítra by měl vyjít článek, který bude obsahovat rozhovor.
Určitě.


Vím, že tento článek je takový nemastný, neslaný, ale zase vezmete si, koho by to bavilo číst si moje výplody ze dne, když je občas takový vážně nudný a já se z něj snažím sice vymanit co nejvíce, ale když člověk čte, nebo píše či si kreslí, tak ano, den uteče velmi rychle, pak vidí člověk za sebou určitou práci, ale pokud píše denní články, tak si uvědomí, že by mohl napsat tři slova - čtení, kreslení a psaní! A měl by denní článek hotov, ale takhle to opravdu nechci, takže snad se během pár týdnu všechno tohle změní a já budu moci psát pořádné zážitky, které se teprve chystají a musí ke mně doputovat, ale máte se na co těšit, což vlastně píši skoro v každém článku.

Omlouvám se, ale jinak to zatím nejde, než Vám to slibovat a zároveň Vás na to připravovat.

Pro dnešek je to všechno - den ještě nekončí, takže možná ještě něco dopíši.
I don't know.

Každopádně zatím pa!


Denní článek [29.]

29. listopadu 2016 v 23:45 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě opět na mém blogu a opět u denního článku, který píše moje chorobná mysl políbenou múzou.
Pustíme se do toho!


Divíte se, že tu mám už obrázek, jak sněží? Nedivte se. Je to správně, jelikož u nás přes noc nasněžilo! Je to tak nádherný pohled z okna, sice je tam opravdu zima, ale znám i horší, takže tohle je zatím v pohodě, ale určitě se mi nikam nechce a jsem radši, když mohu ležet doma na posteli, být přikrytá, mít velký huňatý svetr a psát si, nebo číst, či se dívat na filmy, seriály, to už je jedno. Občas kreslím, ale nejdůležitější jsou horké nápoje - káva, čaj přes čokolády a podobně. Tohle prostě na zimě zbožňuji.

Dneska se toho moc neudálo.

Vařila jsem jen nějakou polévku, která sice dopadla dobře, ale jelikož já ji moc nemusím, tak jsem si ji vzala jen z nutnosti. Pak jsem šla s mladším bratrem do knihovny, jelikož si potřeboval prodloužit knihu - ne proto, že by to neměl přečtené, ale jelikož tu danou knihu potřebuji mít u sebe při referátu, aby ji mohl ukázat. Bylo to tam tolik děti, bundy se válely všude a hlavně na zemi, myslím si, že by neuškodilo, kdyby tam měly o nějaký ten věšák navíc, ale co, to už je vyloženě jejich věc, já jim do toho samozřejmě mluvit nemohu, ale jakožto občan, který tam jde, jsem tohle musela vynést jako výtku.

Podívala jsem se na jeden díl Věřte, nevěřte - je to pro mě skvělé odreagování a hlavně právě u něčeho podobného si dělám rozpisy, kdy a co budu jak vydávat. A nejradši to mám tedy s Jonathanem Frakesem. (Možná to skloňuji blbě, ale, odpusťte mi to, prosím.)

Přemýšlím, že bych napsala článek o tom, jaká je příprava, než vůbec začnu psát, protože jsem velmi organizovaný člověk a mám ráda striktně daný režim a harmonogramy jsou moje druhé já, i když tady to tak moc nevypadá, ale nebojte se, všechno přijde v ten správný čas. Já vím, že blog mám založený už nějaký ten pátek, ale ještě stále si nejsem jistá, zda to tak skutečně chci a stále se to snažím ještě všechno přeorganizovat, aby to vycházelo tak jak má.

Dejte mi ještě nějaký čas, než to vychytám do takového podoby, kdy to bude pro mě velmi příjemně a zároveň i pro užitečné, ale hlavně, bude to pro Vás relax."Žijeme ve světě, ve kterém existuje reálné i zdánlivě nemožné. Kde skutečnost na sebe bere podobu iluze a kde jsou některé věci nevysvětlitelné. Dokážete odlišit pravdu od smyšlenky? Vyzkoušejte si to! Podívejte se na následující ukázky a VĚŘTE, NEVĚŘTE!"

*
*
*

(Konkrétně jsem se podívala na tento díl)

Taky věříte na prokletý PÁTEK 13.?
Napište mi to do komentáře, pod tento článek.
Mimochodemm, 13. je pro mě šťastné číslo, nebo ho beru, jako obyčejné číslo složeno z jedničky a trojky.
Nic víc.

Přeji krásnou a ničím nerušenou dobrou noc!
Pa!Denní článek [28.]

28. listopadu 2016 v 23:27 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě opět na mém blogu a u denního článku, který píše moje chorobná mysl.
Pustíme se rovnou do toho!
Nebudeme to zbytečně protahovat.
Souhlasíte?
I kdyby ne, stejně je rozhodnutí na mě.


Dnešní den je něčím jiným. Převážně tím, že se cítím konečně o něco lépe, sice stále vůbec nespím, ale to už je zřejmě moje prokletí, nebo si říkám, že až zemřu, tak se vyspím do sytosti, až mě to vůbec nebude bavit, ale vybírat si nebudu moci, dokud mám možnost na výběr, klidně zvolím nespavost, jelikož alespoň mohu dělat spousty věcí, např. číst nebo spát a to si myslím, že je super využití mého času, rozhodně.


Včera byla první adventní neděle, jak jste si ji užili? My jsme to zase tolik nehrotili, ale naše údolíčko ano, jelikož jak jsem psala v předchozím publikovaném článku, tak se u nás rozsvěcoval vánoční stromeček a já mám to štěstí, že ho z mého okna v pokoji mohu vidět a je opravdu krásný. Vážně, povedl se jim, avšak, krásně vypadá pouze tak večer, když je osvětlený, ale když si ho člověk prohlédne za denního světla, už to taková hit paráda není.
Vážně, ale každopádně jsem si mohla poslechnout koledy, které jsem poslouchala už před tím, když jsme dělala adventní věnec. Paráda.

Říkám Ti, dej mi všechno, co máš,
protože já už nemohu čekat.
Nechci už dál přemýšlet nad důsledky,
tak to přestaň dělat taky,
a pojď si se mnou užít noc.

Nyní jsi totiž jediná věc,
která mi dává smysl.
Pokusím se navždycky zastavit čas,
jelikož nechci slyšet, jak se se mnou loučíš.

Vidím Tě,
slyším Tě,
vdechuji Tě,
zkrátka chci Tě!

Jednoduše na Tebe nemohu zapomenout
od té doby,
co viděli jsme se poprvé.


Zatím se mějte nádherně a pa!Denní článek [27.]

27. listopadu 2016 v 22:55 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě u dalšího denního článku, který píše moje chorobná mysl.
Doufám, že se Vám článek bude líbit a pustíme se do toho!


Občas nevím, jak začít.
Občas nevím, co budu vlastně psát.
Občas nevím, kdy vůbec článek vydám.
Občas nevím, jestli se na to nevykašlu.
Občas nevím...

A mohla bych pokračovat dál a dál.
Najít tisíce výmluv, proč nepublikovat článek, proč nedokreslit výkres, proč neustlat postel.
Jednoduše řečeno, na všechno se dá najít výmluva.

Někdy si říkám, kolik výmluv je člověk schopný říci, aby se vyhnul nějaké věci, která ho čeká.
Proč si spíše neříct - jdu do toho? Udělám proto maximum a když se mi to nepovede - dobře! Tak ať se mi to nepovede, ono to prostě jednou vyjde. Půjdu na to trochu jinak, zdokonalím to. Zlepším se v tomhle a tomhle a nakonec proběhnu cílem jako vítěz a odnesu si zlatou medaily. Proč to takhle nevidí i ostatní a mají potřebu neustále si stěžovat a vymlouvat se, že to nedokáži, když motivace je všude kolem nás a stačí mít pouze otevřené oči. Skutečně.

Dnešek byl zajímavý jednou věcí - člen z mé rodiny slavil narozeniny. Je to tak zvláštní, když vidíte, jak Vám rostou před očima a říkáte si občas taky, kam jste ty roky daly? Čím jsem starší, tím více si uvědomuji, že tu každý člověk má určitý čas a ten by měl využít co nejlépe může.

Dokonce se u nás v údolíčku, ve kterém bydlím, rozsvěcoval dneska stromeček, už od dvou hodin odpoledne tady vyhrávaly vánoční koledy. Bylo to takové milé, avšak trochu mě to štvalo, jelikož jsem se dívala na dokument a rušilo mě to, kdybych neměla otevřené okno v pokoji, zřejmě bych tu umřela na horko.

V pokoji mám totiž úžasnou saunu.
Pokud chcete, klidně se zastavte!

V následujících dnech můžete kromě denního článku očekávat i rozhovor se spisovatelem a bloggerem panem Matějem Novobilským. Ohledně tohoto autora tu mám již jeden článek a tím je RECENZE na jeho knihu Nataša. Pokud jsi ještě tuto recenzi nezaregistroval, určitě to můžeš napravit TADY.


Pro dnešek je to všechno.

Zatím se mějte nádherně a pa!
Denní článek [26.]

26. listopadu 2016 v 23:28 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám tě u dalšího mého článku, který píše moje chorobná mysl a dokonce je mi ještě víc bídně než před pár dny.


Každý den je sychravo. Prší. Přemýšlím. Dívám se ze svého okna pokoje, sedím na okenním parapetu a zamyšleně se dívám do krajiny. Nevidím tam nic. V této chvíli nevidím vůbec nic. Necítím žádný pocit, emoce. Nechávám svoje myšlenky proplouvat životem. Tím mým světem, který jsem si vytvořila. Je tichý, nedotknutelný. Tak moc ho potřebuji. Ptáte se koho? To nepovím.

Mé tajemství se nedozví nikdo a nikdy.
Občas je dobré, když otázky nejsou vyřčené. Důsledky by pak mohly být větší, než být potichu a přenést se přes to.

Nikdy nemám nic stejné jako ostatní. Mám svět, který je nový. Je můj a tak to má být. Miluji svůj svět a nikdo mi do něj nemluví a když ano, tak jej dokáži vyslechnout a vzít si z toho něco, co dokáži promítnout na svém životě a ve svém světě.

Ty stíny, které mě obklopují, zároveň rozbijí jakousi temnotu kolem mě.

Dnes byl zvláštní den. Všechno se pokazilo, ale je mi to vlastně v jednom momentu úplně jedno.

Můžeme mít opravu všechno?
Nebo to co si vybereme, nebo koho si vybereme, je naše definitivní rozhodnutí?
Ale pak začneme něco postrádat, jako kdybychom chtěli změnu, něco jinak, ale jsme schopní udělat oěpt další rozhodnutí?

Kdy to bude to správné a hlavně konečné rozhodnutí?

Mám ve své hlavě zmatek, potřebuji se všechno srovnat.


Potřebuji
*
Potřebuj
*
Potřebuji
*
...čas...Zatím se mějte nádherně a pa!

Nikdy se nevzdávejte svých snů a cílů. NIkdy.
Běžte si za tím, co chcete a uvidíte, ono se to vyplatí.
Věřte mi.

Denní článek [25.]

25. listopadu 2016 v 23:36 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a vítám Tě opět u dalšího článku, který píše moje chorobná mysl.
Nebudeme to déle okecat a jdeme do toho.

*
*
*

Dneska jsem toho příliš nedělala. Byla jsem nějaká unavená. Opravdu. Potřebovala jsem si odpočinout, bylo to zvláštní. Dlouho jsem se tak necítila. Nevadí. Snad to bude za pár dní lepší, nebo dokonce už zítra. To by bylo moc fajn, jelikož tohle není prostě nic pro mě a nemám to ráda.

Necítím se svá.

Konečně jsem dneska dodělala adventní věnec, je velmi pěkný. Vždycky říkám, že v jednoduchosti je krása. Skutečně. Pro jehličí jsem si šla do lesa a zároveň to byla velmi příjemná procházka, spojená s užitečným, takže jsem byla ráda, ale jmelí jsem bohužel nenašla. Škoda.

Pak jsme dělali domácí hamburgery, byla to delikatesa a jednou takhle za čas zhřešit, to se snad přece jen může. Doufám, že si taky každý den co přichází užívate!

To by pro dnes bylo všechno.

P. S. Pokud máte rádi MILKU, tak Vám dám dobrou radu. Příchuť TOFFEE cosi je neskutečně, neskutečně sladké až moc! Tohle není vůbec níc pro mě, vážně.

Sláva hořké čokoládě.Zatím se mějte fajn a pa!

Denní článek [24.]

24. listopadu 2016 v 23:47 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
pokud mě ještě neznáte, tak zde na blogu, vystupuji pod přezdívkou Lady -A a srdečně Vás tu vítám.

*
*
*

Dneska jsem si zahrála po několika měsicích The Sims. Byla to příjemná změna si takhle po čase zahrát svou rodinku, která je velmi vyspělá a má již, mám dojem, čtyři generace, takže jsem skutečně ráda, že mi to takhle jde samo. Navíc se mojí samici (pejska) narodilo šťěňátko a jmenuje se Sebastian. To jen tak pro zasmánía uvolnění, že i někdo, jako jsem já, rád hraje tento typ her.

Potom jsem dělala na oběd opékané brambory - já bych to skutečně mohla jíst každý den, na tisíc způsobů a neumrzelo by mě to. Dala jsem si k tomu zelný salát a byla jsem opravdu dost spokojená.

Dopsala jsem si recepty na cukroví - zatím jich mám něco kolem deseti? Možná ano, ale jsem zvědavá, kolik jich nakonec bude. Nemyslete si, že je to dost druhů, ono já napeču tak čtyři plechy. Dobře, možná trochu víc, ale znám i některé ženy, které mají 21 druhů, nebo podobně vysoká čísla, to mě vážně udivuje.

Pokud znáte třeba nějaké jednoduché recepty na cukroví a je chutné, určitě se můžete podělit s námi do komentářů, já se budu velmi těšit.

Zítra ráno mám naplánované, že půjdu do lesa, jelikož už musím jít nasbírat nějaké to jehličí, abych mohla konečně vytvořit adventní věnec. Jsem ostuda, jelikož jsem se do něj stále nepustila, já vím, ale stejně si to jako vždycky vezmu po svém a budu víc než překvapená jak se znám. Byla bych ráda, kdybych našla nějaké větve s jmelím, či někde bylo popadané, ale myslím si, že nic takového nenajdu. Uvidíme.

Domalovala jsem svého jelena/soba, nejsem si teď úplně jistá, který z nich to je a musím říci, že se mi celkem i povedl, kdyby byl na tvrdém papíru, určitě by to vypadalo lépe, ale musím se prozatím spokojit s tímto.
Jsem však ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.
Mohlo to být mnohem horší.
Skutečně.
Věřte mi.


Pro dnešek to ukončím.

Mějte se nádherně a pa!

Denní článek [23.]

23. listopadu 2016 v 23:57 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já tě vítám opět u sebe na blogu.
Dneska si něco povíme, světe div se, o mém prožitém dnu.

Možná to víte a možná taky ne, ale miluji Addams Family. Je to moje srdeční záležitost. Pouštím si to na Halloween, pouštím si to o Vánocích, prostě kdykoliv mám chuť se na něco podívat, tak, tohle je mezi prvními, na co u sebe narazím. Miluji ten humor, miluji celou tu rodinu - je to zkrátka bomba. Opravdu.

Včera na pohovoru, na kterém jsem tedy byla, dopadl nad moje očekávání. Jsem ve druhém kole řízení, takže snad mi to vyjde a konečně budu dělat práci, která by mě velmi bavila. Nechci to zakřiknout, ale vypadalo to opravdu nadějně a i ti, se kterými jsem mluvila - majitel/ředitel společnosti, vedoucí kanceláře a ještě s dvěma ženami, tak jsem se cítila velmi dobře, uvolněná a dokonce jsem byla celkem dost rychle venku. Nemyslete si, že mě vyhodili, nebo něco takového, ba ne. Spíše řekli, že to, co by požadovali, jednoduše budu umět, že v tom budu hodně rychlá, tak proto usuzuji, že to bude super.

Navíc, když jsem se oblékala, tak mě stále pozoroval jeden muž. Nakonec se mnou prohodil pár slov a nakonec mě pozval na rande. Netušila jsem, že ještě něco takového se dělá, jelikož prsty naznačil gesto ala telefon a zeptal se "Zajdete se mnou na kafe?" a já jsem mu odpověděla, že pokud se potkáme ještě jednou, ať se mě zeptá znovu, jelikož si řeknu, že je to osud a moje odpověď bude znít "ANO", tak jsem zvědavá.

To by pro dnešek stačilo.

Mějte se nádherně a zatím pa!
I love you guys :)


Denní článek [22.]

22. listopadu 2016 v 23:20 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A a já Tě vítám u dalšího denního článku, který sepisuji velmi rychle, jelikož ještě mám mnoho povinností.


Chtěla jsem Vám říci, že pokud jste mi drželi palce, tak se mi možná i dařilo, nechci to zakřiknout, ale vypadá to velmi nadějně, tak doufám, že budu mít úspěch a všechno se obrátí k lepšímu. Moc si to přeji.

Jelikož dneska opravdu ještě mám mnoho povinností, které mě trochu utlačují, tak tento publikovaný článek, bude velmi krátký, za jeho délku se velice omlouvám, ale opravdu, pochopte, ještě mám dost věcí.

Usnula jsem dnes kolem čtvrté hodiny ráno. Bylo to příšerné a vstávala jsem již kolem šesté, abych se připravila a mohla jet. Sice trpím nespavostí a dokáži být velmice energická i po pár hodinách spánku, ale někdy je to opravdu dost vyčerpávající. To mi můžete věřit.

Omlouvám se za případné chyby, já se ještě podívám později na publikovaný článek a možná ještě pár slov dopíši, například k tomu pohovoru, možná Vás to bude zajímat.

Každopádně zatím se mějte nádherně a pa!


Denní článek [21.]

21. listopadu 2016 v 23:09 | Lady -A |  Denní Věštec
Zdravím,
mé jméno je Lady -A. Vítám Vás opět na mém blogu a přináším Vám další denní článek, který píše sám život.
Akorát k tomu využívá moje prsty.


Přeji Vám krásný den.

Dnes jsem konečně publikovala recenzi na knihu Nataša. Budu ráda, když se na ní podiváte a zanecháte mi tam nějaký komentář. Něco takové jsem sice nepsala úplně poprvé, ale poprvé jsem to tak nějak publikovala. Vím, že tam budou nějaké mezery, ale doufám, že se v tom časem zlepším. Držte mi určitě pěsti.

Zítra mě čeká pohovor, doufám, že dopadne dobře.
Moc si přeji, aby ano.
Určitě na mě myslete, i když znáte jen má písmenka, věřte mi, že ve skutečnosti, jsem ještě milejší.
Vážně.

Zřejmě na mě něco leze a ne, muž to skutečně není. Nejspíše to bude rýma, ale to snad časem zmizí, musí. Už se láduji čajíčkama, takže jsem si jistá, že za pár dní, zase budu zdravá jako rybička.

Když zítra jedu pryč, tak při té příležitosti se chci podívat do obchodů na nějaké věci, tak snad narazím na něco, co se mi bude hodit, rozhodně bych potřebovala perníkové koření. Já vím, sice Vás to asi moc zajímat nebude, ale jednou jsem se rozhodla psát o svém dni, tak prostě píši. Je jasné, že tu nepíši o všem, jelikož někdy strávím den pouze tím, že čtu a pozoruji dokumenty.

Docela nuda, že? Občas je zapotřebí vypnout.
Vážně.

Mějte se nádherně a pa!