Vítejte!

23. září 2016 v 23:28 | Lady -A

Vítejte!


Zdravím všechny milé a pozitivně naladěné bytosti!
Na úvod by se hodilo říci o mě pár maličkostí, jelikož na blogové scéně se sice nějaký čas pohybuji, ale nikdy to nebylo déle, než pár měsíců a potom přišla spousta jiných věcí a blog jsem odložila stranou, až jsem na něj zapomněla úplně. Klasika.

Je čas to zkusit napravit!


O MNĚ

Narodila jsem se 19. května a vyrůstala jsem jako obyčejné vesnické dítě, takže moje dětství se neobešlo bez rozbitých kolen, škrábanců na rukou, když jsem lozila po stromech. Vlastně když se nad tím zamyslím, nikdy bych to nevyměnila za nic jiného a jsem hrdá, že jsem vyrůstala v době, kdy se děti scházely venku před obědem, po obědě jen proto, aby dostavěly bunkr v lese, nebo hrály hry - na schovávanou, skákání přes gumu či panáka, sochy, cukr káva limonáda čaj rum BUM! A tak podobně. Vystudovala jsem obchodní akademii a žiji na Severní Moravě.


Nechci tu však svůj život příliš rozebírat.
Od toho tu opravdu nejsem.


Za prvé si nemyslím, že by někdo chtěl číst dlouhé texty o tom, jak kdo žije a proč, ale myslím si, že tu jde o to, abychom společně unikli REALITĚ, která pro někoho může být šedivá a pokrytá mlhou, přes kterou nic nevidí a naopak tu může být někdo, jenž jeho realita je tím nejrůžovějším obláčkem na nebi a tohle ŠTĚSTÍ bychom měli najít VŠICHNI!

V jedinci je síla, protože když si jde tvrdě za svým, začnou jej poslouchat druzí a postupně se to dostává do podvědomí mnoha lidem a SEN se pak nakonec stává SKUTEČNOSTÍ!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.